Metalowe donice ogrodowe ze stali corten

Metalowe donice ogrodowe ze stali corten

Surowa stal corten ze względu na charakterystyczny dla niej proces dojrzewania - utleniania, uważana jest za materiał „żywy”. Materiał ten może z czasem zmieniać odcienie w zależności od kształtu przedmiotu, miejsca, w którym jest zainstalowany oraz w zależności od cykli starzenia, którym produkt podlega.

Aktywne filtry.

Donice ogrodowe ze stali corten charakteryzuje rustykalny urok

Tym, co odróżnia corten od zwykłej stali i jedną z jej największych zalet w ogrodzie jest to, że z czasem staje się twardszy i mocniejszy pod wpływem warunków atmosferycznych. Odporny na mróz i pękanie metal będzie miał atrakcyjną patynę, ale nigdy nie zardzewieje. Donice metalowe z cortenu z naszej oferty to doskonały wybór, aby wprowadzić współczesne rozwiązania i rustykalny urok do ogrodu, na balkon lub patio. Nasza donica z cortenu w naturalny sposób w ciągu 6-9 miesięcy starzeją się do rustykalnego pomarańczowego odcienia, a powstała pod wpływem warunków atmosferycznych ochronna warstwa rdzy nada Twojemu ogrodowi styl i nowoczesny wygląd!

Stal corten, to grupa stopów stali, które zostały opracowane, aby wyeliminować potrzebę malowania po kilkuletniej ekspozycji na pogodę. Popularność cortenu wzrosła tak bardzo w ciągu ostatniej dekady, że termin ten jest obecnie używany do opisu gatunku stali w ogóle, a nie tylko do opisywania oryginalnej nazwy marki.

Donice z cortenu podnoszą estetykę ogrodu dodając roślinom charakteru

Donice z cortenu i ich metaliczne odcienie pięknie kontrastują z bujną zielenią i kolorowymi płatkami roślin ogrodowych. Tak więc, jeśli chcesz zaprezentować określone rośliny lub stworzyć obszar funkcyjny w ogrodzie, metalowe donice ogrodowe mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nasze donice z cortenu są idealne do każdego terenu zewnętrznego! Idealne na patio, balkon i taras.

Donice stalowe z cortenu oferują również ciekawy koloryt ogrodu. Przyciągają wzrok dając sposób na oznaczenie różnych stref w ogrodzie. Charakteryzują się dobrym wyglądem i dodają swoim roślinom prawdziwego charakteru. Są odporne na warunki atmosferyczne, nawet po dziesięciu latach ekspozycji na zewnątrz. Przydatne do uprawy roślin i warzyw. Duże donice prostokątne z cortenu i donice sześcienne są piękną alternatywą dla drewnianych donic. Co więcej, nie gniją z czasem i mają własny proces starzenia tworząc niepowtarzalny wygląd Twojej przestrzeni zewnętrznej. Rozmiar też nie jest problemem. Możemy dostarczyć wszystko, od małych do dużych donic metalowych corten, w tym trudno dostępne, takie jak duże prostokątne donice i duże kwadratowe donice corten.

Metalowe donice corten w komercyjnych przestrzeniach

Metal jest znany ze swoich silnych i trwałych właściwości. Ta kolekcja oferuje szereg donic z cortenu, które wytrzymają próbę czasu, które w czasie tworzą własną warstwę ochronną. Zaczynając od eleganckich stalowych po efektowną stal corten. Możesz być pewien, że te doniczki będą służyć przez wiele lat i spełnią wszystkie Twoje potrzeby związane z sadzeniem.

Donice corten, to coś więcej niż tylko naczynia, to Twoje żywe akcenty. Są istotnym elementem projektu wystroju wnętrz i na zewnątrz. Donice metalowe z cortenu wyrażają styl i odzwierciedlają Twoją kreatywną wizję, przyczyniając się do postrzegania tego, kim jesteś jako firma, organizacja lub osoba.

Inwestycja w donice corten jest rentowna w nieokreślonym przedziale czasowym

Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości przemyślanych trendów, projektów, pasujących do współczesnego świata. Rozumiemy, że styl tkwi w szczegółach, dlatego zbudowaliśmy nasz biznes wokół transformacyjnej mocy dobrze dobranego elementu architektonicznego. Zone Pots jest zaangażowany w produkcję wysokiej klasy donic ze stali corten komercyjnych i mieszkalnych przeznaczonych do dynamicznych przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.

Używamy trwałych materiałów, aby tworzyć wyjątkowe elementy, które przetrwają całe życie. Każda wyprodukowana przez nas donica corten jest odporna na ekstremalne zużycie w codziennych warunkach pogodowych i zachowanie Twojej inwestycji przez wiele lat. Od hoteli i centrów handlowych po ogródki piwne i restauracje na świeżym powietrzu – nasze projekty pomagają tworzyć przestrzenie, które przyciągają i zachwycają współczesnego konsumenta.