Donica z cortenu round 50

Donice okrągłe wykonano ze stali odpornej na warunki atmosferyczne, znana jako stal corten. Materiał ten jest estetyczny, trwały i wysyła industrialny wygląd każdemu środowisku, do którego jest dodawany. Mamy wiele przykładów wbudowanych, zwietrzałych stalowych donic ogrodowych, które podkreślają styl, nadają teksturę i kolor ogrodom i tarasom. Obsadzone roślinnością pustynną te zwietrzałe stalowe donice tworzą ogród, który wymaga niewielkiej konserwacji, który wygląda dobrze całym rokiem. Ozdobne okrągłe donice round ubrane piękną zieloną roślinnością wypełnią podwórkowe patio rodzinnego domu i sprawią, że przyjęcia rodzinne w ogrodzie zrobią wrażenie, jakby odbywały się w otwartym plenerze. Donice corten produkowane są z blachy o grubości od 2 mm.

2 Przedmioty
1 029,00 zł
Brutto
W magazynie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Okrągłe donice corten są odporne na warunki atmosferyczne

Wytrzymałe, ozdobne donice o owalnym kształcie wykonano ze stali corten o grubości 2 mm, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Corten ma właściwości organiczne, które ewoluują, gdy stal zaczyna starzeć się. Kolory będą się zmieniać w zależności od reakcji stali, ostatecznie tworząc pomarańczową, rustykalną, brązową patynę. Konstrukcja donicy w kształcie owalu obejmuje górny rant o szerokości 40 mm poziom na 40 mm pion z wewnętrznymi usztywnieniami dla dodatkowej sztywności. Donica jest dostępna w wielu rozmiarach. Oferujemy również usługę na zamówienie, w której z przyjemnością wyprodukujemy wybrany rozmiar lub wzór donicy.

Nasze donice ze stali corten są na ogół dostarczane z naturalnie niebieskiej stali lub częściowo dojrzałej, jednak możemy zaoferować usługę patynowania, po której donica jest dostarczona w pełni przekształconą rustykalną brązową patynę.

Zainspiruj się i zastosuj donice ogrodowe okrągłe

Nasz styl to dyskretny luksus, stawiamy na wygodę, najlepsze materiały i dumne rzemiosło. Stworzenie wspaniałego sanktuarium na podwórku nigdy nie było łatwiejsze, więc możesz w pełni wykorzystać swoją przestrzeń dzienną na świeżym powietrzu i cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania wspaniała przyroda.

W Zone Pots, mamy czas na wybór zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych okrągłych donic do ogrodu. Donice okrągłe są atrakcyjnym dodatkiem do ogrodu o dowolnej wielkości. Mogą być używane jako samodzielne lub w połączeniu z wieloma innymi dużymi okrągłymi donicami ogrodowymi, aby dopasować się do Twojego stylu. Jeśli masz większą przestrzeń, możesz użyć dużych okrągłych donic ogrodowych, aby zapewnić naturalny podział między trawnikiem a patio lub podjazdem. Alternatywnie możesz ich użyć, aby zwiększyć zainteresowanie wokół elementu ozdobnego, takiego jak oczko wodne dla ptaków lub fontanna.

Kupując następną okrągłą donicę, round wybierasz fantastyczny materiał pasujący do każdego stylu ogrodu. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć tradycyjny, rustykalny, nowoczesny, śródziemnomorski czy leśny projekt domku, możesz być pewien, że znajdziemy dla Ciebie idealną dużą okrągłą donicę.

2 Przedmioty

Opis

Wysokość
50 cm
Szerokość
50 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
20 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: