Donica high corten 20-80-95

Donice corten w ogrodzie lub na tarasie. Donice ze stali corten mają wiele zalet, zarówno estetycznych, jak i praktycznych. Mają industrialny charakter, ale nie są szorstkie ani zimne, a ich piękne miedziane odcienie dodają głębi i kontrastu do schematu. Są coraz bardziej popularne w projektowaniu ogrodów, a dzięki wyjątkowej trwałości są również poszukiwane w zastosowaniach komercyjnych. Ta wysoka donica w kształcie prostokąta jest idealna do sadzenia dużych krzewów i drzew, a donica prostokątna 95 cm wysokość jest jedną z najwyższych w naszym asortymencie. Zwróć uwagę, że proporcje trzech rozmiarów znacznie się różnią. Corten to stal stopowa zaprojektowana w celu utworzenia gęstej zewnętrznej warstwy rdzy, która następnie uszczelnia powierzchnię i zapobiega dalszej korozji.

1 067,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Solidne i trwałe donice high z cortenu do użytku domowego i komercyjnego

Bardzo solidna donica ze stali Corten: Jak tylko poczujesz ciężar i dotkniesz precyzyjnych spawów, będziesz wiedział, że to prawdziwa donica ze stali Corten; Twoja donica jest wykonana ręcznie w Polsce, aby wytrzymać uderzenia, brud i pogodę, dzięki stalowym panelom o grubości 2 -3 mm które są grubsze niż panele znalezione w zagranicznym imporcie, dajemy Ci ręcznie robioną doniczkę, której po prostu nie znajdziesz w żadnym centrum ogrodniczym.

Nowoczesna donica prostokątna z zaokrąglonymi górnymi dającymi poczucie bezpieczeństwa rantami jest używana przez projektantów. Twierdzą, że ich klienci uwielbiają sposób, w jaki te wysokie donice ze stali corten dodają odrobinę prywatności najbardziej wyrafinowanym krajobrazom mieszkalnym i komercyjnym, dlatego odważnie używają doniczek High, aby dodać nowoczesny akcent dziedzińcom w ogrodach, a nawet na ciasnych tarasach w mieszkaniach.

Przejrzyj nasze pomysły sadzenia roślin, w tym sugestie dotyczące traw i tropikalnych roślin. Zobacz więcej projektów w naszej witrynie, zobacz też inne donice i akcesoria ogrodowe.

Nowoczesne rustykalne donice zewnętrzne

Dużych prostokątnych donic ogrodowych High właściciele domów używają do sadzenia w ogrodzie, aby trzymać króliki z dala od kwiatów i ziół, są także odpowiednie do obsadzenia sukulentami lub do powstrzymywania bambusa przed ucieczką. Ponadto właściciele domów twierdzą, że te donice stanowią świetne bariery prywatności, które przyciągają wzrok i otrzymują komplementy od gości.

Tym, co odróżnia Cor-ten od zwykłej stali i jest jedną z jej największych zalet w ogrodzie to, że z czasem staje się twardszy i mocniejszy pod wpływem warunków atmosferycznych.

Cor-ten to nazwa handlowa materiału produkowanego przez US Steel. Nazwa chroniona prawem autorskim jest obecnie powszechnie przywoływana w odniesieniu do całej kategorii produktów. W przypadku Cor-ten jest to każda stal, na której powstaje ochronna warstwa rdzy pod wpływem warunków atmosferycznych.

Odporny na mróz i pękanie metal będzie miał atrakcyjną patynę, ale nigdy nie rdzewieje.

Opis

Wysokość
95 cm
Szerokość
20 cm
Głębokość
80 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
33 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także