Donica corten square 60

Kolekcja donic ogrodowych to pierwszy modułowy system donic ze stali corten składający się z wielu elementów. Został zaprojektowany do tworzenia unikalnej architektury poprzez łączenie różnych modułów w celu uzyskiwania surowych, miękkich, falistych lub graficznych kształtów. Wszechstronność zapewnia wiele modeli, które są dostępne w różnych kształtach, w wielu wysokościach i różnych głębokościach. Bezszwowe stalowe spawanie i górne krawędzie w kształcie litery „L” gwarantują strukturalną stabilność donic, zwiększając ich czysty, minimalistyczny i rustykalny wygląd. Wszystkie rogi donicy kwadratowej są zaokrąglone dla bezpieczeństwa dorosłych i dzieci. Wszystkie donice zostały wyprodukowane ręcznie z wielką dbałością o szczegóły, posiadają duże otwory drenażowe i mogą być uzbrojone w nóżki

1 Przedmiot
1 348,00 zł
Brutto
W magazynie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Donice ogrodowe square zostały stworzone, aby jak najlepiej zaspokoić życiowe potrzeby roślin i wyłącznie z użyciem szlachetnych materiałów. Każdy egzemplarz jest projektowany, wytwarzany i produkowany ze skrupulatną dbałością o spełnienie najwyższych wymagań dotyczących jakości i stylu.

Stalowa inteligencja donic z cortenu

Tylko stal corten, ultra mocna i formowana przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii daje płynne lub graficzne formy, otwarte na ciągle zmieniające się aranżacje. Umożliwia kreatywne i elastyczne realizacje małych i dużych pomysłów na każde wymagania zewnętrzne i wewnętrzne. Corten daje eleganckie kolory i wyrafinowane linie dla przyjemnego wyglądu podczas projektowania, wdrażania, dostaw i konsultacji. Pomysłowy system donic ze stali corten daje możliwość stworzenia małego miejskiego ogrodu warzywnego na balkonie lub na tarasie na dachu. Idealnie dopasowane stworzą mini-ogród według twoich pragnień, w którym możesz naprzemiennie mieszać kwiaty, warzywa i aromatyczne zioła.

Donice z cortenu są bardzo odporne na użytkowanie na zewnątrz, mają eleganckie kolory, z powodzeniem mogą być stosowane również wewnątrz i cechują się wszechstronnym zastosowaniem.

W celu polepszenia warunków zimowania roślin donice uzbrojono w matę izolacyjną o grubości 10 mm lub 30 mm jest jednym z wielu akcesoriów zaprojektowanych z myślą o zdrowiu roślin. Uzbrojenie opcjonalne na zamówienie.

1 Przedmiot

Opis

Wysokość
60 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
31 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także