Donice geometryczne z cortenu na taras do ogrodu i miasta

Donice geometryczne

Donice geometryczne z cortenu są doceniane przez szerokie grono architektów krajobrazu miejskiego i przestrzeni ogrodowej. Mogą służyć jako donice ogrodowe, balkonowe i tarasowe. Idealnie pasują do altan, patio, parków i terenów miejskich. Doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie stylu industrialnego, rustykalnego, norweskiego, modernistycznego i wielu innych. Eleganckie i nowoczesne, idealne do stworzenia kącika relaksu.

Aktywne filtry.

W ogrodzie i przestrzeni miejskiej, gdzie estetyka i funkcje są równie ważne, donice geometryczne z cortenu zyskują coraz większą wartość jako atrakcyjne elementy dekoracyjne. Te nowoczesne i stylowe pojemniki stanowią doskonałe uzupełnienie dla każdej przestrzeni, stanowiąc harmonijne i praktyczne rozwiązanie.

Z donicami geometrycznymi łatwo osiągniesz oryginalny design i niepowtarzalny styl w ogrodzie na tarasie, ale i w przestrzeni miejskiej!

Produkujemy pełną gamę donic geometrycznych do roślin i kwiatów każdej wielkości. Różnorodność konstrukcyjna sugerowanych donic pozwala wybrać najbardziej odpowiedni fason do dekoracji każdego otoczenia. Donice geometryczne o wyrafinowanym i eleganckim guście są prawdziwymi elementami wyposażenia ogrodowego, posiadają geometryczne i liniowe kształty o absolutnej elegancji, przeznaczone do ogrodu na taras i nie tylko. Produkty naszej firmy doskonale sprawdzają się również w środowiskach zamkniętych, nawet w domu lub w biurze.

Pojemniki i donice geometryczne z cortenu zwłaszcza te duże, mają tę zaletę, że są stosunkowo ciężkie, ale łatwe w obsłudze z odpowiednim sprzętem. Nie łatwo je przenieść, chyba że, dysponujemy odpowiednim podnośnikiem. Spory ciężar i odporność na warunki klimatyczne czyni je nowatorskim rozwiązaniem stosowanym w przestrzeni miejskiej, publicznej.

Taras oferuje wiele możliwości wyposażenia i dekoracji z wykorzystaniem donic geometrycznych

Ogrodnictwo to pasja, która nie zna granic bez względu na to, gdzie mieszkasz. Niezależnie czy to będzie wiejski dom, czy dwupokojowe mieszkanie w mieście, nic nie może powstrzymać Twojego pędu do stworzenia zielonego ogródka, w którym wykorzystasz mniejsze i większe donice o geometrycznych kształtach.

Z przestrzenią jednak zawsze jest coś, na co trzeba zwrócić uwagę i nie każdy ma to szczęście, że może cieszyć się małym zakątkiem raju na podwórku. Czasami trzeba zadowolić się tarasem.

Taras oferuje wiele możliwości wyposażenia i dekoracji dla entuzjastów ogrodnictwa. Nie dysponujemy klombami i trawnikami, ale mamy do dyspozycji powierzenie tarasu na której ustawiamy donice geometryczne najczęściej o podstawie prostokąta. Sadzimy w nich rośliny, sadzonki, warzywa i kwiaty. Nic nas nie ogranicza oprócz wyobraźni i kreatywności.

Aby wnieść ruch i styl, po prostu baw się pozycjami i wymiarami. Wykorzystaj donice geometryczne na balkonie, postaw przy balustradzie lub po prostu postaw je na posadzce w dowolnym miejscu. Zbuduj z donic geometrycznych różnej wysokości z lekko zardzewiałego metalu corten elegancki ekran prywatności o orientalnym wyglądzie, możliwości są prawie nieograniczone.

Wybór odpowiednich geometrycznych donic balkonowych jest ważny, owszem, ale decyzja, co w nich zasadzić, ma również wpływ na końcowy efekt. Jakie są najprostsze i najpiękniejsze rośliny ogrodowe do uprawy w donicach geometrycznych?

Wybrane kwiaty dla tych, którzy chcą zacząć uprawiać w donicach geometrycznych na balkonie

Pelargonie to jedna z najbardziej klasycznych, wiecznie zielonych roślin na balkon. Łatwe w pielęgnacji, dostępne w wielu kolorach, idealne do ożywienia donic kwadratowych, prostokątnych, ale i geometrycznych na każdym balkonie. Cyklamen ze swoimi różowawymi niuansami ma tę zaletę, że jest odporny nawet na najzimniejsze zimowe temperatury. Hortensje zajmują więcej miejsca niż inne sadzonki, ale letnie kwitnienie powoduje opad szczęki. Lepiej używać podłużnych donic geometrycznych, aby uzyskać więcej miejsca.

Ogród warzywny w donicach geometrycznych na tarasie

Dlaczego nie wykorzystać geometrycznych donic tarasowych na stworzenie małego ogródka warzywnego? Zioła takie jak tymianek, bazylia i rozmaryn są łatwe w pielęgnacji, zawsze świeże i dostępne do przygotowania najlepszych potraw w kuchni.

Co więcej, pomidorki koktajlowe wymagają niewiele miejsca, a ich intensywna czerwień z pewnością nie pozostanie niezauważona. Sadzenie cukinii w doniczkach geometrycznych to dobry pomysł. Ich żółte kwiaty są ozdobne i dekoracyjne. Przez jakiś czas możemy cieszyć oczy i spokojnie czekać na zebranie owoców.

Z pewnością kochasz szlachetne detale, postaw na geometryczne donice z cortenu, które umieszczone w pocałunku promieni słonecznych rozświetlą zakamarki ogrodu akcentami egzotycznego wyrafinowania. Wybierz duże donice geometryczne z zardzewiałego cortenu, które wtulone w kwiaty i gałęzie bluszczu nadadzą ogrodowi zen urok. Na co czekasz?