Donica narrow z cortenu 30-60-55

Ciepły i naturalny wygląd, bardzo mocne i odporne na zużycie. Odporny na warunki atmosferyczne i trwały materiał. Ciepły i naturalny wygląd. Donica Narrow z cortenu firmy Zone Pots to piękna, łatwa w utrzymaniu donica ogrodowa. Stal jest zaprojektowana tak, aby „starzała się”, aby osiągnąć miedziany kolor, który z czasem ulegnie zmianie. Zaczynając od niebiesko-szarego koloru, gdy tylko stal Corten zostanie wystawiona na działanie żywiołów, w naturalny sposób ulegnie starzeniu i rozwinie bogate, przyciągające wzrok wykończenie. Ta naturalna, trwała powłoka rdzy zapewnia ochronę przed dalszą korozją. Po początkowym okresie reaktywności stal Corten utwardzi się i samouszczelni, przy niewielkim lub zerowym wycieku węgla.

623,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Podczas procesu wietrzenia stal Corten wytwarza spływający węgiel, który może plamić sąsiednie materiały, takie jak kamień lub beton. Należy pamiętać, że po wystawieniu na działanie czynników zewnętrznych rozpoczyna się proces chemiczny, który trwa podczas całego okresu starzenia. Proces starzenia się stali Corten wyprodukowanej w Polsce Po umieszczeniu na zewnątrz, stal Conten natychmiast rozpocznie proces starzenia. Typowa stal Corten będzie miała okres reaktywnej patyny w około 3 do 9 miesięcy. Kiedy więc otrzymasz doniczkę, początkowy kolor będzie wyblakły lub częściowo zwietrzały. Zaczynając od niebiesko-szarej, mocno powlekanej stali, zacznie się wybarwiać w zależności od warunków pogodowych i położenia donic w ogrodzie. W końcowej fazie Corten stal rozwinie swoje piękne, estetyczne wykończenie.

Unikalna zardzewiała donica z cortenu

  • Duże donice są odpowiednie dla większych roślin
  • W komplecie z otworami drenażowymi
  • Nadaje się do użytku na zewnątrz

Donice te są kształtowane ze stali przez wykwalifikowanych rzemieślników wykorzystujących precyzyjne cięcie metalu (blachy) w celu stworzenia donicy, która wymaga spawania podczas procesu produkcyjnego i składa się w prostokątny kształt z pięciu paneli. Panele do doniczek łączą się ze sobą, tworząc niezwykle solidny pojemnik na rośliny, który może pomieścić duże rośliny. Przede wszystkim donica jest prosta, stylowa, nowoczesna i minimalistyczna. Donice ze stali Corten nie są wysyłane wstępnie wyblakłe i dostarczane są w gołym stalowym wykończeniem, które z czasem będzie musiało starzeć się, aby uzyskać bogaty, złotobrązowy kolor i teksturę rdzy; należy je umieszczać na trawie podczas procesu wietrzenia, aby uniknąć plamienia sąsiednich materiałów.

Prostokątne metalowe donice

Prostokątne donice metalowe z cortenu oferują współczesny kształt, który tworzy granice i / lub granice, aby zdefiniować różne obszary zewnętrznego ogrodu, patio lub basenu. Prostokątny kształt sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku doniczek dla majsterkowiczów i donic z otwartym dnem, które wciąż zyskują na popularności ze względu na różnorodną funkcjonalność.

Podkreśl swój taras lub werandę wysokiej jakości metalowymi donicami ogrodowymi z cortenu. Wykonane w Polsce, nasze lokalnie ręcznie robione duże metalowe donice ogrodowe / zewnętrzne są tworzone przez doświadczonych rzemieślników z pasją do swojego rzemiosła. Specjalizujemy się w dostosowywaniu donic i możemy wykonać je w prawie dowolnej konfiguracji do użytku komercyjnego lub mieszkalnego. Produkujemy tylko najwyższej jakości donice, pojemniki i doniczki. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, możesz złożyć niezobowiązujące pytanie o wycenę donicy o dowolnych wymiarach. E-mail: info@corteny.pl

Opis

Wysokość
55 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
21 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także