Sadzarka ogrodowa do warzyw 40-140-140

Sadzarki bez dna wykonane ze stali corten są idealne, gdy tylko Twoja roślina potrzebuje większej głębokości i przestrzeni. Obramowanie doniczek bez dna stanowi granicę dla Twoich roślin. Donice można ustawić szybko i łatwo, a także są stabilne i wytrzymałe! Stalowe koryta Corten bez dna posiadają dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu brakujące dno nie wpływa negatywnie na stabilność. Donice bez dna są dostępne w sześciennych i okrągłych kształtach. Uprawa własnych warzyw nie jest taka trudna i warta każdego wysiłku. Bo każdy, kto kiedykolwiek jadł świeżo zebrane rzodkiewki, cukinie itp. z ogródka babci wie: po prostu smakują znacznie lepiej niż warzywa kupione w supermarkecie. Na szczęście są odmiany, które są dość łatwe w uprawie – a wiele z nich udaje się nawet w doniczkach na balkonie.

2 430,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Sprawdź atrakcyjny asortyment sadzarek w naszym sklepie. Oferują one tanie środowisko dla kwitnących roślin domowych. Sadzarki ogrodowe zbudowane są z różnych materiałów, takich jak plastik, materiały biodegradowalne, włókno szklane, ceramika i drewno. Są one wykorzystywane do uprawy roślin i warzyw, aby przygotować nasiona, do bezpiecznego przeniesienia do różnych lokalizacji. Mogą być używane do uprawy roślin na tarasie, w pomieszczeniu lub na balkonie.

Zone Pots ma atrakcyjne, nowoczesne projekty sadzarki Corten. Przeglądaj tę kolekcję i skorzystaj z oferowanych cen hurtowych. Zwiększ sukces upraw roślinnych do przeszczepu, które szybko wzrastają i stymulują nowe korzenie w sadzarce z cortenu. Użyj produktów przyjaznych dla środowiska, aby utrzymać piękne rośliny w gospodarstwie domowym. Kolekcja zawiera również donice w różnych kolorach zwietrzałego cortenu, które można umieścić na tarasie w dekoracyjnym ogrodzie kwiatowym. Z tą sadzarką nawet początkujący będą mogli cieszyć się świeżymi owocami ogrodowymi.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
140 cm
Głębokość
140 cm
Materiał
Corten - 3 mm
Waga
44 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także