Paleniska ogrodowe z cortenu na drewno - Toruń

Paleniska ogrodowe

Nowoczesne kominki na świeżym powietrzu lub paleniska mogą sprawić, że podwórko lub patio stanie się Twoim ulubionym miejscem wypoczynku. Palenisko ogrodowe ze stali corten jest szczególnie cennym atutem Twojego ogrodu i zapewni wiele wieczorów dobrej zabawy. Płomienie wydobywające się z paleniska ożywią konstrukcję, ocieplą otoczenie grając światłem i ruchem po litych powierzchniach cortenu.

Aktywne filtry.

Czy chcesz imprezować w ogrodzie nawet w zimie? Cieszyć się romantyczną chwilą przed paleniskiem w mityczny letni wieczór, bez irytacji? Dzięki nowej generacji paleniskom zewnętrznym prezentujemy rozległe możliwości, które są zaskakujące i prawie nieograniczone.

Mamy paleniska ogrodowe w wersji okrągłej, prostokątnej, kwadratowej. Kominki - paleniska zewnętrzne wykonane z blachy corten z szerokimi możliwościami technicznymi i praktycznymi.

Nasze paleniska gwarantują optymalne ciepło, są doskonale zaprojektowane i zapewniają ciepło w ogrodzie. Łatwe do umieszczenia i gotowe do natychmiastowego użycia. Prezentują nadzwyczajny design. Okrągła misa paleniska jest elegancka i funkcjonalna. Możesz cieszyć się przyjemnym trzaskającym ogniem w swoim ogrodzie z naszymi oryginalnymi paleniskami. Cechują się najwyższą jakością wykonania. Nasze ogrodowe kominki są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki stabilnej podstawie bez uszkodzeń przetrwają wiele lat. Skorupa wykonana jest z mocnego materiału, jakim jest stal corten, który jest bardzo wytrzymały i trwały. Paleniska są funkcjonalne i praktyczne, nadają się nie tylko do ogrzewania lub tworzenia ciepłej atmosfery. Możesz je również użyć do podgrzania kiełbasek lub innych smakołyków.

Palenisko ogrodowe w formie kociołka idealne do przywitania gości

Kociołek ogrodowy, to wygodny kosz do ogrodu, na tarasu. Idealny do powitania ognia z drewna romantycznymi płomieniami. Stabilny na 4 przyspawanych nóżkach. Rustykalny design. Kociołek wykonany jest w prostym zardzewiałym kolorze. Dzięki szerokiej podstawie dennej można zapakować do niego wiele drewnianych bali. Pod misą kociołka znajduje się pierścień transportowy ułatwiający przeniesienie paleniska. Idealny do zabrania do parku, na plażę. Miska wykonana jest z jednego kawałka blachy z wysokiej jakości stali corten. Z biegiem czasu na powierzchni miski tworzy się patyna autentycznej rdzy, co podkreśla naturalny urok tej miski. Wystający kształt misy zapobiega rozprzestrzenianiu się żaru do otoczenia. Nawet w wietrznych warunkach można cieszyć się przyjemnym uczuciem ognia.

Uniwersalne palenisko i kominek ogrodowy z rusztem i grillem

Elegancki wygląd gwarantowany. Kociołek wykonany jest z zardzewiałej stali, odpornej na temperaturę do 500 ° C. Powierzchnię miski w przedziale czasowym pokryje rdzawa powłoka, której wzór w stylu vintage miedzi dodaje elegancji. Wielofunkcyjny ruszt z osłoną przeciwpożarową z łapaczem iskier może być używany do ogniska w ogrodzie. Kociołek z grillem może służyć jako grill na przyjęciach, a sam kociołek może służyć jako wiaderko. Wbudowana osłona przeciwpożarowa z łapaczem iskier i buławą wykorzystuje łapacz iskier, aby wyeliminować ukryte ryzyko pożaru. Pogrzebaczem możemy podnieść osłonę termiczną lub rozprowadzić żar. Kociołek uzbrojono w duży blat, na którym można zamieścić więcej przysmaków i przystawek. Jednocześnie pełni rolę pierścienia przeciwoparzeniowego. Zarówno seniorzy, jak i dzieci mogą z łatwością obsługiwać palenisko. Akcesoria tego paleniska ogrodowego są rozdzielone i wygodne w noszeniu. Ruszt posiada cztery nogi, które są stabilne podczas użytkowania. Wszechstronne ogrodowe paleniska nadają się na kemping, grilla, letnie przyjęcie, ognisko kempingowe. Możemy z nimi stworzyć wspaniałą nocną atmosferę, ciepło w zimie.

Odkryj naszą gamę produktów. W Zone Pots staramy się sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom w zakresie sprzętu, materiałów i akcesoriów ogrodniczych.