Donica narrow corten 30-60-80

Nasze oszałamiające donice ze stali corten wzbogacają przestrzeń zewnętrzną ciepłym i naturalnym wyglądem. Zaczynając jako niebieska stal, gdy stal corten zostanie wystawiona na działanie żywiołów, z czasem w naturalny sposób ulegnie starzeniu i utworzy ochronną warstwę rdzy, nadając jej wyjątkowy brązowo-pomarańczowy kolor. Proces rdzewienia może zająć różną ilość czasu w zależności od warunków pogodowych, ale proces ten można przyspieszyć, po prostu rozpylając mieszaninę wody i soli na doniczkę, aby uzyskać pożądany efekt rustykalny. Możesz użyć lakieru, który zapobiega rdzewieniu donicy dalej niż sobie tego życzysz. Otwory drenażowe są standardem, a rozmiary na zamówienie są dostępne we wszystkich donicach ze stali corten, więc po prostu zadzwoń do nas, jeśli chcesz omówić te wymagania!

2 Przedmioty
1 209,00 zł
Brutto
W magazynie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Donica prostokątna ze stali corten

Idealna równowaga wzornictwa i trwałości dla nowoczesnego krajobrazu zewnętrznego. Obecnie stal Corten jest jednym z najpopularniejszych materiałów do tworzenia rozwiązań architektonicznych i projektowych ze względu na swój niepowtarzalny wygląd i właściwości techniczne. Początkowo materiał ma srebrną powierzchnię, aż z czasem zmienia kolor z aksamitnego brązu na szlachetny bogaty brąz. Wysoką trwałość stali Corten zapewnia warstwa tlenku (patyna), która tworzy się na powierzchni, hamując proces korozji. W normalnych warunkach pogodowych w ciągu 18-36 miesięcy tworzy się niemożliwa do zmywania powłoka tlenku, przy obowiązkowym powtarzającym się cyklu zwilżania i suszenia powierzchni. Ponadto każdy kolejny cykl zwilżania stali zwiększa jej żywotność. Gotowe produkty dostarczane są bez warstwy tlenku. Jeśli chcesz stworzyć swój własny, indywidualny projekt, pozwól Zone Pots pomóc Ci go ożywić, oferujemy szeroki zakres usług od projektu po gotowy produkt.

Donice corten narrow ciekawy element architektury ogrodowej

Wysoka i długa donica ze stali corten może być używana jako element akcentujący na tarasie zewnętrznym lub może być ciekawym elementem patio na dachu. Donica High z rdzawą patyną i nowoczesnym prostokątnym wzorem jest idealna jako akcent na patio lub jako centralny punkt ogrodu. Wykonane z grubej, spawanej na całej długości podstawy ze stali corten. Wszystkie donice ze stali corten są odporne na problemy związane z pogodą, takie jak pękanie zarówno w miesiącach zimowych, jak i letnich.

Podstawa donicy ze stali corten zapewnia, że ​​struktura będzie wykazywać rdzę powierzchniową tylko ze względów estetycznych i nigdy nie rdzewieje z upływem czasu. Biorąc pod uwagę tę dodatkową trwałość, donice ze stali corten są idealne zarówno do zastosowań mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dodatkowo, wszystkie donice ze stali corten są wyposażone w izolację styrodurową, aby zapewnić, że rośliny pozostają zdrowe zarówno w ekstremalnych temperaturach, jak i podczas zimna. Dzięki produktowi Zone Pots możesz mieć pewność, że otrzymujesz równowagę między wzornictwem, trwałością i wygodą.

2 Przedmioty

Opis

Wysokość
60 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
80 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
28 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także