Donice z cortenu na wymiar, produkty na zamówienie

Potrzebujesz donic z cortenu na wymiar? A może chcesz zamówić doniczki lub inne produkty według swojego projektu? W Zone Pots mamy doskonałe rozwiązania dla Ciebie!

Jeśli chodzisz o Twój projekt, możesz być pewien, że osiągniesz sukces. W Zone Pots doskonale rozumiemy, że zaawansowane projekty wymagają wsparcia doświadczonego zespołu na każdym etapie procesu zakupowego. Dlatego zastosowaliśmy czteroetapowy proces projektowy, który pozwolił nam zrozumieć Twoje potrzeby, znaleźć idealne rozwiązanie i zastosować je w rzeczywistości.

Już od samego początku ściśle z Tobą współpracujemy, aby poznać Ciebie, Twój cel i parametry projektu, zanim przedstawimy Ci wszystkie dostępne opcje. Następnie, dzięki pełnemu zrozumieniu tego, czego się dowiedzieliśmy, rozpoczynamy proces tworzenia i urzeczywistniania Twojej wizji.

Od wyboru materiałów, kolorów, wykończenia i modyfikacji, aż po przeglądanie modeli 3D, rysunków CAD i renderingów, Twoje zaangażowanie i nasza wiedza zapewnią, że każdy szczegół będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami od początku do końca.

Dzięki starannemu planowaniu, prostej komunikacji i ścisłej współpracy, realizacja Twojego celu będzie kompleksowa, terminowa i zgodna z Twoją wyobraźnią. Dlatego Zone Pots to miejsce, gdzie Twój projekt jest w dobrych rękach.

Nasi klienci wybierają nas z kilku powodów:

Jesteśmy ukierunkowani na sukces: Nasz zespół składa się z pasjonatów, przyjaznych i wytrwałych osób, które dążą do doskonałości i stale się rozwijają, aby pomóc naszym klientom w realizacji ich wizji.

Przekształcamy wizje w rzeczywistość: Wspieramy współpracę z klientami, aby zrozumieć ich cele projektowe i płynnie współpracować przy tworzeniu i wdrażaniu ich koncepcji.

Jesteśmy silnie związani z naszymi produktami: Korzystamy z naszej wiedzy o donicach i akcesoriach ogrodowych, dostarczamy produkty osobiście sprawdzone w rzeczywistych warunkach użytkowania. Daje nam to kontrolę i pozwala dostarczać produkty wykonane z najlepszych materiałów, w najwyższej jakości.

Nasze doświadczenie i wiedza: Mamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży. Rozumiemy, że każdy projekt składa się z wielu innych elementów i doskonale wiemy, jak spełniać oczekiwania naszych klientów.

Jakie rodzaje materiałów do doniczek i innych wyrobów oferujemy!

Oferujemy szeroką gamę niestandardowych materiałów do doniczek i pozostałych wyrobów, w tym:

  • Aluminium klasy handlowej
  • Włókno szklane tz. Fibergllas
  • Stal nierdzewna
  • Stal galwanizowana
  • Stal trudnordzewiejąca COR-TEN

Skontaktuj się z nami aby uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego materiału do swojej niestandardowego produktu. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie. E_mail: info@corteny.pl Tel.697 919 703 możesz również skorzystać z naszej strony kontaktowej klikając tutaj.

Wypełnij naszą prośbę o wycenę, aby wkrótce otrzymać propozycję, aby Twoje przyszłe donice lub inne wyroby zostały wyprodukowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Po otrzymaniu zapytania, prześlemy wycenę oraz określimy termin realizacji zamówienia. Po zaakceptowaniu wyceny, wymagamy 50% zaliczki od wartości całego zamówienia.

UWAGA: Przy zamówieniu produktów o wymiarach niestandardowych, koszty transportu wyceniane są indywidualnie.

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi!

Portfolio produktów możliwe do realizacji w oparciu o indywidualny projekt i zamówienie