Sadzarka ogrodowa do drzew 80-200-200

  • Obecnie brak na stanie

Stylowe kwadratowe sadzarki do warzyw ze stali corten, to fantastyczny i prosty sposób na stworzenie współczesnego podwyższonego obramowania do warzyw i drzew. Te sadzarki są wykonane z wysokiej jakości stali corten o grubości 3 mm i nie posiadają dna. To sprawia, że te sadzarki są idealne są do uprawy własnych warzyw bezpośrednio w gruncie rodzimym. Innym fantastycznym zastosowaniem tych sadzarek jest budowa otaczania większych roślin, a nawet drzew. Możesz posadzić drzewo lub duży krzew w swoim ogrodzie, ale chciałbyś go otoczyć, to te sadzarki mogą stworzyć schludną przestrzeń bez ograniczania wzrostu korzeni. Mają również dodatkową zaletę w postaci całkowicie swobodnego drenażu. Dzięki ogromnej różnorodności rozmiarów, łatwo jest znaleźć idealną sadzarkę dostosowaną do Twoich potrzeb.

10 824,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie


panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Sadzarki zbudowane ze stali corten tworzą z czasem samoochronną warstwę rdzy, która chroni strukturę stali przed degradacją, a jednocześnie zapewnia piękną ciemnopomarańczową patynę. Wyjątkowa pomarańczowa barwa tych kwadratowych sadzarek do warzyw nadaje im nowoczesny i przyciągający wzrok wygląd, dzięki czemu można je wykorzystać w najdalszym zakątku ogrodu. Te sadzarki znajdują zastosowanie w ogrodzie, zdobią również przestrzenie miejskie i skwery uliczne w całej Polsce. Zbudowane ze stali odpornej na warunki atmosferyczne, która w naturalny sposób tworzy rdzawą powłokę przez pierwsze 9 miesięcy wystawiona na działanie warunków atmosferycznych. Powstała powłoka rdzy tworzy warstwę ochronną, która zapobiega dalszemu rdzewieniu. Ta seria sadzarek jest godnym uwagi dodatkiem do listy wyposażenia ogrodu i przestrzeni miejskiej.

Jak wygląda Twoja sadzarka dzisiaj, a jak będzie wyglądała za kilka lat?

  • W początkowym okresie poprodukcyjnym Twoja sadzarka będzie miała kolor świeżo wyprodukowanej stali z ciemną oleistą powłoką lub będzie w fazie lekko zwietrzałej.
  • Gdy Twoja sadzarka zacznie wietrzeć, oleista powłoka rozpadnie się.
  • Na tym etapie Twoja sadzarka zacznie zmieniać kolor - spływająca woda może zabrudzić kamienne lub betonowe powierzchnie, z którymi się styka.
  • Po 9 miesiącach nadal może mieć miejscowo spływającą rdzę.

W perspektywie długowieczności

Stalowe sadzarki zbudowane ze specjalnego stopu tworzą powłokę rdzy tworzącą warstwę ochronną, która zapobiega dalszemu rdzewieniu. Stal pod spodem pozostaje nienaruszona, ponieważ zewnętrzna warstwa nadal chroni i regeneruje się, gdy jest wystawiona na działanie wody i tlenu. Zobacz w galerii obrazów przedstawiony proces starzenia stali corten, zakres odcieni, które przyjmują te sadzarki podczas tworzenia powłoki ochronnej.

Opis

Wysokość
80 cm
Szerokość
200 cm
Głębokość
200 cm
Materiał
Corten - 3 mm
Waga
113 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także