Grille ogrodowe na drewno ze stali corten

Grille ogrodowe

Grill ogrodowy to niezwykłe urządzenie do grillowania i gotowania na świeżym powietrzu o wyjątkowym designie, pięknym i nowoczesnym wzornictwie, estetyce oraz o funkcjonalnych rozwiązaniach. To wszechstronne i przyjemne grillowanie na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Produkt wyjątkowy, który dostarcza niesamowitych doznań kulinarnych i staje się sztuką gotowania i grillowania.

Aktywne filtry.

Gotowanie na świeżym powietrzu z kominkiem i grillem

Ogień, grill i przytulność na łonie natury - przeżycia, które tworzą radość i dobre samopoczucie. Nasze produkty do miejsc spotkań w plenerze z kominkiem i grillem grillowym tworzą idealną oprawę dla kameralnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Wszystko jest tworzone w zwykłym standardzie Zone Pots z wysokiej jakości materiałów, które przetrwają dziesięciolecia.

Nasz kominek z ławkami pięknie wpasuje się w każde otoczenie. Donice i zadaszenia na drewno opałowe ze stali ocynkowanej lub stali cortenowej zapewniają solidną podstawę do sadzenia, która zapewnia atmosferę i schronienie. Kominek, palenisko i ławki można łączyć w niezliczonych wariantach, dzięki czemu idealnie wpasują się w przestrzeń na zewnątrz.

Nowy wymiar gotowania z kominkiem i grillem corten

Nasz grill z otwartym ogniem nadaje zupełnie nowy i nadzwyczajny wymiar Twojemu gotowaniu. Dlaczego Twoja wyspa kuchenna często staje się centrum imprezy? Ponieważ my, ludzie, uwielbiamy przytulność wokół kuchennej wyspy i zapachy pysznego jedzenia, które jest przygotowywane. Grill to kominek na ognisko na świeżym powietrzu, który pokochasz Ty i Twoi goście. Umieść go swobodnie, a będzie miejscem spotkań na świeżym powietrzu na imprezie. Twoi goście pokochają piękny wystrój z ogniem i płomieniami, który doskonale przygotuje Twoje jedzenie.

Uzupełnij swoją kuchnię na świeżym powietrzu pięknym postumentem ogrodowym ze stali corten. Taki sam projekt jak nasz z kategorii stelaże ogrodowe. Może stać swobodnie i funkcjonować jako wyspa kuchenna na zewnątrz lub przy ścianie. Stelaże charakteryzują się prostymi liniami o konstrukcji, która pozwala na zbudowanie całkowicie osobistej kuchni na świeżym powietrzu z grillem na ognisko i stołami. Minimalistyczny design i odporne na warunki atmosferyczne wykończenie sprawią, że będziesz mieć piękny mebel przez cały rok.

Jaką żywotność ma stal Corten?

Stal Corten wytrzymuje 8 razy dłużej niż zwykła stal. Klimat, w którym używana jest stal Corten, odgrywa znaczącą rolę na czynnik trwałości. W optymalnych warunkach stal Corten w ogrodach może wytrzymać ponad 50 lat, chociaż powietrze o wysokiej zawartości soli będzie miało negatywny wpływ na jej żywotność. Podobnie wpływ będzie miała zawartość soli i kwasów w glebie używanej w doniczce.

Stal jest dostarczana pokryta lekko oleistym filmem i dlatego po dostawie nie wygląda na zardzewiałą. Dlatego zalecamy mycie go letnią wodą z mydłem w celu usunięcia tłustej warstwy po złożeniu. Już po paru tygodniach, odpowiednio od ilości opadów, rozpocznie się proces rdzewienia. Osiągnięcie ostatecznej patyny zajmuje kilka lat, ponieważ warstwa rdzy tworzy się i tworzy warstwę ochronną na powierzchni. Z upływem czasu kolor zmieni się z jasnopomarańczowego na nieco ciemniejszy. Piękna przemiana.

Czy w stali corten rdza przenika do leżących poniżej warstw?

Stal Corten wydziela minimalną ilość rdzy w porównaniu ze zwykłą stalą. Jednak na początku procesu rdzewienia niewielka ilość rdzy zawsze będzie przenikać do podłoża. Dlatego zalecamy użycie płyty dolnej, jeśli kominek umieszczono na płytkach chodnikowych lub podłodze drewnianej. W dolnej płycie znajdują się otwory umożliwiające spływanie wody deszczowej, a kominek zostanie podniesiona ok. 5 mm, aby woda mogła swobodnie spłynąć. Rdza jest łatwo usuwana z płytek betonowych kwasem szczawiowym.