Donica corten narrow 30-95-55

Donice corten mają wiele zalet, zarówno estetycznych, jak i praktycznych. Mają industrialny charakter, ale nie są szorstkie ani oziębłe, a ich piękne miedziane odcienie dodają głębi i kontrastu do dekoracji. Są coraz bardziej popularne w projektowaniu ogrodów, a dzięki wyjątkowej trwałości i braku potrzeby konserwacji są również bardzo poszukiwane w zastosowaniach komercyjnych. Te wysokie, smukłe prostokąty są przydatne jako donice graniczne lub ustawione przy ścianie. Corten to stop stali zaprojektowany w celu utworzenia gęstej zewnętrznej warstwy rdzy, która następnie uszczelnia powierzchnię i zapobiega przed dalszą korozją. Wszelkie uszkodzenia powierzchni (zadrapania i zarysowania) po prostu rdzewieją i samoistnie się goją. Doniczki od producenta wychodzą w kolorze srebrno-stalowym.

1 268,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Prostokątne donice narrow ze stali Corten

Stal Corten to idealny materiał do ogrodu, świetna donica do zielonych nasadzeń i bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Te eleganckie donice są wykonane ze stali Corten, bardzo odpornej na warunki atmosferyczne i zachwycają w połączeniu z zielonymi liśćmi w ogrodzie. Te donice mają nóżki o wysokości 1,5 cm, które pozwalają podnieść donicę z ziemi i umożliwić drenaż. Cechą charakterystyczną stali Corten jest pomarańczowo-brązowy rdzawy kolor i długowieczność. Należy pamiętać, że produkty ze stali Corten są dostarczane w stanie nie zardzewiałym, a naturalny proces starzenia zajmie około 4 miesięcy. Aby tak się stało, wystarczy pozostawić produkty na zewnątrz, nic więcej nie jest wymagane. Ta naturalna, utrwalona powłoka rdzy zapewnia ochronę przed dalszą korozją i stabilizuje wykończenie. Stal Corten to stal stopowa. Ważne: Natychmiast rozpakuj donice, aby wilgoć między opakowaniem a produktem nie została uszczelniona, ponieważ może to spowodować nieregularne plamy rdzy, gdy donica zacznie się starzeć.

Stosunkowo niska i długa donica ze stali Corten Narrow może być używana jako element akcentujący na tarasie zewnętrznym lub może stanowić interesujący element patio na dachu. Donica Narrow z rdzawą patyną i nowoczesnym prostokątnym wzorem jest idealna jako akcent na patio lub jako centralny punkt ogrodu. Wykonane z grubej, spawanej na całej długości podstawy ze stali Corten.

Wszystkie donice ze stali Corten są odporne na warunki związane z pogodą, takie jak pękanie zarówno w miesiącach zimowych, jak i letnich.

Na zamówienie

Możemy dostosować się do Twoich wymagań, niezależnie od tego, czy jest to modyfikacja naszych standardowych rozmiarów, czy bardziej złożony projekt. Aby uzyskać więcej informacji wykorzystaj formularz kontaktowy, lub napisz e-mail na adres: info@corteny.pl,

Pielęgnacja

Podczas formowania się warstwy rdzy należy chronić chodnik lub inną podłogę przed spływem rdzy, która może plamić. Donice mają małe nóżki, aby było to bardziej praktyczne. Donice z cortenu nie wymagają ciągłej konserwacji i najlepiej pozostawić je same sobie, aby uzyskać wspaniałą patynę.

Opis

Wysokość
55 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
95 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
29 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie