Donica corten square 50

Donice stalowe corten to doskonały wybór, aby wprowadzić współczesne rozwiązania i rustykalny urok do ogrodu. Metaliczne odcienie stalowej donicy pięknie kontrastują z bujną zielenią i kolorowymi płatkami roślin ogrodowych. Jeśli chcesz zaprezentować wyraziste rośliny lub stworzyć obszar funkcyjny w ogrodzie, donice z cortenu mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nasze donice są idealne do każdego terenu na zewnątrz, idealne na patio i taras. Donice w naturalny sposób w ciągu 6-9 miesięcy starzeją się osiągając rustykalny pomarańczowy odcień, nadając Twojemu ogrodowi styl i świeży wygląd! Wystawione na działanie warunków atmosferycznych z czasem staną się twardsze i mocniejsze, a powstała warstwa ochronna zabezpieczy przed dalszym utlenianiem i sprawi, że donice nigdy nie zardzewieją.

5 Przedmioty
1 144,00 zł
Brutto
W magazynie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Stal corten, to grupa stopów stali, które zostały opracowane, aby wyeliminować potrzebę malowania po kilkuletniej ekspozycji na pogodę. Popularność cortenu wzrosła tak bardzo w ciągu ostatniej dekady, że termin ten jest obecnie używany do opisu gatunku stali w ogóle, a nie tylko do opisywania oryginalnej nazwy marki. Odporny na mróz i pękanie metal będzie miał atrakcyjną patynę. Donice square o podstawie kwadratu to stylowe elementy hardscape do ogrodu, a nazwa corten chroniona prawem autorskim jest obecnie powszechnie przywoływana w odniesieniu do całej kategorii produktów. Doskonały wygląd tego materiału doda Twoim roślinom prawdziwego charakteru i wprowadzi do ogrodu wiele korzyści wynikających z charakterystyki stali, którą cechuje:

  • Niezwykła wytrzymałość.
  • Odporność na warunki atmosferyczne, nawet po dziesięciu latach ekspozycji na zewnątrz.
  • Przyciąga wzrok dając sposób na oznaczenie różnych stref w ogrodzie.
  • Przydatna do uprawy produktów – duże donice korytowe i donice sześcienne są piękną alternatywą dla drewnianych donic. Co więcej, nie gniją z czasem jak drewniane donice.

Donice metalowe z cortenu oferują również ciekawą estetykę ogrodu. Mają własny proces starzenia tworząc niepowtarzalny wygląd Twojej przestrzeni zewnętrznej.

Rozmiar też nie jest problemem. Możemy dostarczyć wszystko, od małych do dużych donic metalowych, w tym trudno dostępne, takie jak duże prostokątne donice i duże kwadratowe donice.

5 Przedmioty

Opis

Wysokość
50 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
50 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
22 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także