Donica corten square 40-60

Kolekcja donic prostokątnych square to pierwszy modułowy system donic ze stali corten składający się z wielu elementów o różnych parametrach. Został zaprojektowany do tworzenia unikalnej architektury poprzez łączenie różnych modułów w celu uzyskiwania surowych, miękkich, falistych lub graficznych kształtów. Wszechstronność zapewnia wiele modeli, które są dostępne w różnych kształtach, w wielu wysokościach i różnych głębokościach. Bezszwowe spawanie stali i górne krawędzie w kształcie litery „L” gwarantują strukturalną stabilność, bezpieczeństwo użytkowania i podkreślają czysty, minimalistyczny i rustykalny wygląd donicy. Wymiary podstawy - 40 x 60 cm gwarantują prawidłowy rozwój bryły korzeniowej roślin ogrodowych sporej wielkości, a rustykalny kolor podkreśli dizajn kompletnej aranżacji.

1 143,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Prostokątną donicę square charakteryzują wszystkie zaokrąglone rogi , które gwarantują bezpieczeństwa dorosłych i dzieci. Prostokątne donice zostały wyprodukowane ręcznie z wielką dbałością o szczegóły, posiadają duże otwory drenażowe i mogą być uzbrojone w nóżki. Mata izolacyjna o grubości 10 mm lub 30 mm (opcjonalnie) jest jednym z wielu akcesoriów zaprojektowanych z myślą o zdrowiu roślin. Możliwość montażu styrodurowej izolacji podnosi walory użytkowe donicy w okresie zimowym i gwarantuje bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój roślin. Otwory drenażowe umożliwiają kontrolowany odpływ nadmiaru wody opadowej i utrzymanie optymalnej wilgotności gleby uprawnej. Możesz być pewien, Twoje rośliny w donicy prostokątnej z cortenu będą miały optymalne warunki do wzrostu i w całej okazałości pokażą swoje piękno.

Weź i postaw prostokątną donicę w centralnym punkcie swojego ogrodu, ubierz ją trawami ozdobnymi, które zwisają i ścielą zielony dywan wokół donicy, posadź w pobliżu różne kolorowe kwiaty nisko rosnące i podziwiaj mistycznie prezentujący się klomb ogrodowy.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
23 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także