Donice na nóżkach - kwietniki ogrodowe na nogach

Donice na nóżkach

Tradycyjnie zbudowane donice ze stali corten z nogami firmy Zone Pots wykonane są z niezniszczalnego materiału o ciepłym, naturalnym wyglądzie. Stal corten to mocny i odporny na warunki atmosferyczne rodzaj stali, który po 8-12 miesiącach przebywania na powietrzu pokryje się ochronną warstwą rdzy. Kilkakrotne spryskanie stali corten słoną wodą znacznie przyspieszy proces rdzewienia. Ta naturalnie trwała warstwa rdzy chroni przed dalszą korozją. Lubisz kanciaste kształty z prostymi liniami? Wybierz kwadratowe donice na nóżkach, albo prostokątne lub stożkowe, które odzwierciedlą Twój pomysł na idealną dekorację?

Aktywne filtry.

Donice ogrodowe na nóżkach to element architektury ogrodowej, który w połączeniu z bujną roślinnością zmieni ogród nie do poznania. Donice ze stali corten, której skład chemiczny zawiera miedź, krzem, chrom i fosfor charakteryzują się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne. Jest to zakup na długie lata. Donice ogrodowe na nóżkach w kształcie wazonu lub praktycznego kosza można wykorzystać nie tylko do ogrodów, ale również jako dekoracje tarasów i balkonów, a także jako krańcowe słupki elementów ogrodzeniowych. Przy wyborze doniczek ważne jest, aby stylistycznie pasowały do układu miejsca, w którym zamierzamy je postawić. Dzięki takiemu zestawieniu można uzyskać harmonijną aranżację. Donice ogrodowe z nogami świetnie wyglądają w parach i można je znaleźć po obu stronach drzwi, bram i wejść.

Donice kwiatowe na nóżkach zaprezentują kompozycję roślinną na wysokości

W sklepie Zone Pots znajdują się również donice kwiatowe stanowiące spójne i estetyczne połączenie donic z figurami dekoracyjnymi, które w połączeniu z dobrze dobraną kompozycją kwiatową mogą całkowicie odmienić oblicze Twojego ogrodu.

Donice zbudowano ze stali corten, to wyjątkowy materiał, który ma wiele zalet. Z dobrym skutkiem jest stosowany jako materiał do produkcji donic ogrodowych z nóżkami. Popularność cortenu wzbudza zainteresowanie architektów przestrzeni ogrodowej, jest przedmiotem westchnień artystów i architektów, a jego popularność rośnie i z pewnością będzie rosła w latach kolejnych. Wyobraź sobie, że Twoje doniczki i donice zawsze wyglądają bajecznie. "Wow!" Twoi przyjaciele mówią do siebie - jak oni to zrobili? My wiemy jak powłoka ochronna w kolorze brązu i bursztynu zmieniająca w czasie odcienie jak kameleon, potrafi zaskoczyć.

Wybierz donice ogrodowe na nóżkach do czerwonego geranium

Dawno minęły czasy, kiedy można było czuć się dobrze sadząc kilka czerwonych geranium i kilka różowych begonii. Ciśnienie jest większe. Twoje doniczki i donice potrzebują rozmachu! Tak więc tej wiosny, zanim wybierzesz się na zakupy roślin do doniczek na taras do ogrodu, dowiedz się, jak powinna wyglądać stylowa donica z cortenu na nóżkach.

Są szanse, że ogrodnik, który wybrał kwietnik ogrodowy na nóżkach, mógł robić zakupy w naszym sklepie, co ty na to?. Możesz podróżować tymi samymi alejkami i wybierać spośród wielu modeli donic prezentowanych w naszym sklepie, możesz dobrać donice ogrodowe z cortenu do wielu rodzajów roślin z 1000 możliwych kombinacji.

Wybierz donicę ogrodową z cortenu w rustykalnej formie kwietnika na nóżkach

Jeśli chcesz stworzyć nieokreśloną kompozycję w kilku donicach o różnych kształtach i wysokościach, ułożonych w jedną grupę, to wybierz donice corten na nóżkach. Nie ma reguły, nie muszą pochodzić z tej samej serii, koniecznie poeksperymentuj! Może chcesz zaakcentować zewnętrzną część swojego domu dwiema identycznymi doniczkami przy wejściu? Możesz też stworzyć zadaszenie tarasu w ogrodzie, czy ukryć się przed oczami sąsiadów. Możesz również udekorować dowolną przestrzeń zewnętrzną, albo stworzyć zielony ekran prywatności na tarasie. Z prostokątnymi donicami na nóżkach wszystko jest możliwe.

Niezmiennym i stabilnym klasykiem są eleganckie zardzewiałe donica corten. Należy zauważyć, że takie donice są stosunkowo ciężkie, nawet bez roślinności. W pewnym stopniu jest to zaletą dla tych donic, zwłaszcza kiedy prezentowane są w ogrodzie na tarasie i w przestrzeni miejskiej. Wyglądają naprawdę autentycznie, są odporne na podmuchy wiatru i bardzo odporne na zarysowania. Zdecydowanie polecamy donice ogrodowe na nóżkach z jednym lub kilkoma otworami odpływowymi, które zabezpieczą piękne rośliny przed obumarciem i zapewnią kontrolowaną wilgotność gleby uprawnej. Upewnij się również, czy doniczka stoi na nogach, aby nadmiar wody mógł swobodnie spływać, oraz zadbaj o odpowiedni materiał drenażowy umieszczając go na dnie donicy, przed podaniem ziemi ogrodniczej podczas sadzenia roślin.