Donica duża square corten 70

Corten to materiał odporny na warunki atmosferyczne. Cechą szczególną stali corten jest to, że metal ten podlega ciągłej odnowie pod wpływem pogody. Donice ze stali corten stanowią ozdobę ogrodu. Wygląd rdzy nieustannie zmienia strukturę powierzchni wraz z upływem czasu, czyniąc ją szczególnie elegancką. W rezultacie donica ze stali corten jest szczególnie popularna w przypadku kształtowania krajobrazu i ogrodnictwa. Dzięki swojej konstrukcji można go elastycznie stosować do projektowania na zewnątrz i ma decydujący wpływ na wizerunek ogrodu poprzez swoje szczególne cechy. To przyciąga wzrok w projekcie. Stosowanie stali corten dla ogrodników jest bardzo satysfakcjonujące. Zamknięte tereny są przeszkodą nie do pokonania dla ślimaków.

1 905,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Kształt i materiał oraz powierzchnia sprawiają, że donica jest atrakcyjna. Wymiary z proporcjami złotego przekroju lub jego bliskości sprawiają, że projekt jest ponadczasowy i atrakcyjny dla wielu krytycznych obserwatorów. Rdza całkowicie pokrywająca stal nierdzewną ma atrakcyjną, ciepłą i mętną teksturę. Brązowe i czerwone odcienie przeplatają się ze sobą. Dzięki optymalnej ziarnistości arkuszy cortenu uzyskuje się nowoczesny, szlachetny efekt, który doskonale komponuje się ze świeżą lub letnią zielenią roślin.

Szokują wnętrze rdzawym kolorem

Ponieważ dokładnie to obiecują donice ze stali Corten. W swojej rdzawej czerwieni są prawdziwą ozdobą dla wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. Donice można bez problemu używać również na zewnątrz, ponieważ materiał jest odporny na warunki atmosferyczne i nie zmienia się pod wpływem wiatru i pogody.

Donica ze stali corten z efektem rdzy jest dostępna w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, dzięki czemu można wyczarować cudowną ścianę kwiatów, można również sadzić w nich piękną palmę. Małe, duże, kwadratowe lub okrągłe – donice są odpowiednie na każdą okazję. Tutaj optyka, właściwości materiału i design są połączone, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia z kwiatów i roślin, które wyczarowują wyjątkowy urok we własnych czterech ścianach.

Rdzawe wykończenie – imitacja ciemnej czerwonej ziemi

Ciepłe, ziemne kolory w atrakcyjny sposób rzucają się w oczy i wspaniale kontrastują na balkonach, tarasach oraz w innych lokalizacjach dla donic. Nowoczesny design o klasycznych proporcjach sprawia, że ​​trwała donica ze stali nierdzewnej jest w szczytowej formie. Harmonia kształtu, koloru i faktury jest szczególnie piękna w donicach ze stali corten.

Połączenie tej doniczki jest po prostu genialne. Jej odporny na warunki atmosferyczne materiał i obróbka w prawie każdym kształcie oferują tak wiele możliwości projektowania. Doniczki wykonane ze stali corten nadają się szczególnie do użytku na zewnątrz w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu.

Opis

Wysokość
70 cm
Szerokość
70 cm
Głębokość
70 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
41 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także