Kolumny, stojaki i podstawy ogrodowe z cortenu

Kolumny ogrodowe

Wprowadź industrialny wygląd do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki naszej starannie dobranej gamie produktów ogrodniczych z metalu corten. Stelaże ogrodowe są przydatnym elementem aranżacji określonej przestrzeni. Wypoczynek na świeżym powietrzu w ogrodzie, wymaga odpowiednich mebli i akcesoriów, które są niezbędne w organizacji strefy wypoczynku, które pozwalają zagospodarować przestrzeń wokół kominków czy grilli.

Aktywne filtry.

Kolumna, stojak, stelaż na kwiaty i rzeźby ogrodowe

Stal corten to niesamowity materiał. Piękna, trwała, architektoniczna rzeźba w sześciokątnej formie jest dopełnieniem produktów aranżacji przestrzeni ogrodowej. Jeśli szukasz wyrazistego elementu do swojego ogrodu, to stalowe produkty ogrodowe corten mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz!

Nasze stalowe kolumny ogrodowe corten posłużą do prezentacji elementów rzeźbiarskich w ogrodzie, sprawdzą się jako podstawa pod misę grilla i palenisko, można też na niej postawić po prostu wazon z kwiatami. Produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i zaprojektowane tak, aby zapewnić punkt centralny, a także funkcję, które można podziwiać.

Stelaż ze stali corten jest piękny i trwały

Stelaże ogrodowe wykonano ze stali corten, to piękne dzieła, na które można patrzeć i dotykać. Wyglądają na wyblakłe, zniszczone, a jednak są nowe i bardzo przyjemne dla oka. Corten jest również ekonomiczny, w pełni nadaje się do recyklingu. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać próbę czasu!

Corten nie tylko wygląda fantastycznie, ale także sam się chroni. Rdza działa jak bariera pogodowa, która chroni stal pod spodem. Rdza ochronna rozwija się w czasie, tworząc bogatą, charakterystyczną patynę, która wygląda niesamowicie. Ta warstwa rdzy powoduje spływanie. To spływanie będzie zanikać z czasem, można się przed nim zabezpieczyć, umieszczając produkt w miejscu, w którym spływ nie będzie trwale znakować powierzchni chronionej.

Rdza rozwija się z biegiem czasu i zmienia się w określonych etapach w bogaty, żywy kolor. Ta rdza jest tylko powierzchniowa i pomaga chronić produkt. Nie rdzewieje jak samochód czy stare narzędzie ogrodowe!

Uzyskaj oszałamiające wrażenie ze stelażem ogrodowym w kolorze rustykalnej patyny

Stwórz oszałamiające wrażenie dzięki postumentowi w kształcie sześciennej bryły, wykonanemu z odpornej na warunki atmosferyczne stali cortenowej. Ta pożądana stal jest idealna do użytku na zewnątrz, ponieważ poddaje się działaniu elementów atmosferycznych, tworząc dekoracyjną rustykalną patynę, która chroni wewnętrzną stal. Corten jest w stanie zapewnić długowieczność i wspaniały wygląd, a cokół w kształcie sześcianu będzie doskonałym punktem centralnym w Twoim ogrodzie w parku w stylu klasycznym i renesansowym.

Kluczowe cechy stelaży ogrodowych:

  • Idealny postument do suszenia i sezonowania drewna kominkowego.
  • Świetnie nadaje się do samodzielnej funkcji lub do postawienia przedmiotów, aby podnieść je z podłogi.
  • Samoochronne wykończenie rdzy z upływem czasu.
  • Wolnostojący na płaskiej, równej powierzchni.
  • Odporny na warunki atmosferyczne
  • Produkt potrzebuje 4-6 miesięcy, aby w pełni uzyskać naturalny kolor stali corten
  • Ostrzeżenie: w okresie wietrzenia wycieki mogą poplamić sąsiedni materiał

Uwaga: produkty corten sprzedawane są w początkowym etapie starzenia i nie możemy zagwarantować, jaki będzie ich poziom starzenia, nawet jeśli wszystkie zamówienia będą realizowane na tym samym poziomie.

Nasze kolumny cortenowskie są prostym, ale eleganckim dodatkiem do każdego ogrodu lub przestrzeni na zewnątrz i mogą stworzyć świetny punkt centralny w twoim ogrodzie. Dodają miły współczesny akcent do Twojej przestrzeni na zewnątrz i mogą stworzyć wspaniałą atmosferę w Twoim ogrodzie, szczególnie dzięki temu, jak światło i cienie kontrastują z opcjonalnie wyciętymi wzorami w kolumnach.

Rzymska podstawa w formie stelaża zaprezentuje dzieła sztuki

Nadal szukasz podstawy do ogrodu. W takim razie nasz stelaż o zmiennej wysokości sześcianu jest dla Ciebie idealny. Wykonany z wysokiej jakości cortenu, jest odporny na słońce i wiatr oraz ma długą żywotność. Podstawa o przekroju kwadratu jest stabilna. Ponadto modny design o wyglądzie przypominającym rdzawy kolor sprawia, że prezentacja na podwórku jest jeszcze piękniejsza. Kolumna idealnie nadaje się do użytku domowego i komercyjnego od dziedzińca po balkon, od basenu na zewnątrz do baru na osiedlu.

Jest to kreatywna rzymska podstawa ogrodowa, ręcznie wykonane rękodzieło w stylu retro i wszystko, co można ze sobą łączyć, aby poprawić dekorację, aby umieścić elementy zdobnicze łącznie lub oddzielnie. Produkt z dodatkiem tlenku magnezu tworzy unikalne dzieło sztuki w kształcie wyjątkowej kolumny, idealnej do rustykalnych dekoracji ogrodu, prezentacji prezentów lub osobistej kolekcji z pracowni artystycznej. Technologia retro, wykwintny styl, naturalnie piękne wzornictwo, stylowy i wyjątkowy krajobraz, sprawią, że Twój ogród będzie wyjątkowy.