Donica niska corten low 40-60-100

Działka patio lub taras jest istotnym czynnikiem w ogrodach zarówno dużych, jak i małych, od ogrodów miejskich po wiejskie sielanki. Trawnik jest oczywiście piękny, ale patio jest dobrym miejscem do sadzenia na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy wolisz bujną wypełnioną roślinami oazę, czy elegancki minimalistyczny pokój ogrodowy, możesz dostosować patio do swojego stylu życia korzystając z donic niskich low wykonanych z cortenu. Aby uzyskać schludne, minimalne przestrzenie, wybierz dopasowane do siebie doniczki i pojemniki z podobnych materiałów i w zbliżonych kolorach. Donice z długimi korytami, takie jak stalowe donice low corten zapewniają efektywne wykorzystanie przestrzeni. Jeśli masz taras na dachu, rynny z blachy corten, takie jak donice niskie wąskie będą odpowiednie.

1 600,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Jeśli szukasz tanich doniczek do krótkotrwałego użytku, które szybko zostaną wyrzucone to nie angażuj się czytaniem tego opisu, ponieważ naszym celem w Zone Pots jest wyprodukowanie produktu o najniższych kosztach w czasie, zarówno dla naszych klientów, jak i dla środowiska. Produkty Zone Pots obejmują zwodniczo proste, estetyczne projekty, które minimalizują wpływ na środowisko dzięki ponadczasowemu wzornictwu, doborowi materiałów, wytrzymałej konstrukcji i wymiennym częściom, zgodnie z zasadami zrównoważonego projektowania, aby zmaksymalizować trwałość.

Na szczycie tych rozważań była chęć stworzenia systemu sadzarek, który byłby czymś więcej niż „tylko sadzarką”, które pozwoliłby uniknąć marnowania cennego drewna liściastego z udziałem cieśli, które rozpadają się w ciągu zaledwie kilku lat. Aby lepiej zaspokajać nasze potrzeby i elastycznie reagować na wyzwania naszych klientów stworzono doniczki low z cortenu.

Ciepłe kolory donic z cortenu to żółty, pomarańczowy, czerwony, magenta – ciepłe kolory wnoszą energię i ekscytację do sadzenia. Sadzone i podziwiane z daleka przyciągają wzrok. Najważniejsza wskazówka projektowa? Wybierz rośliny i kolory, które kochasz!

Donice są kształtowane z metalu przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy wykorzystują precyzyjne cięcie metalu, aby stworzyć sadzarkę, która wymaga precyzyjnego spawania podczas procesu produkcyjnego i składa się z pięciu paneli w prostokątny kształt. Panele sadzarki stykają się, tworząc niewiarygodnie solidny pojemnik na rośliny, który może pomieścić duże rośliny. Donica może mieć nóżki lub być osadzona na kółkach. Wszystkie cztery kółka obracają się i mogą mieć wbudowane hamulce.

Ta donica jest prosta, nowoczesna i minimalistyczna. Donice ze stali Corten nie są wysyłane w stanie wstępnie zwietrzonym i są dostarczane z gołym stalowym wykończeniem, które z czasem będzie musiało ulegać starzeniu. Podczas procesu starzenia na przylegającym materiale może wystąpić przebarwienie.

Niezależnie od tego, czy szukasz opcji w stylu industrialnym, czy po prostu wyjątkowo wytrzymałej opcji, te metalowe donice świetnie nadają się do Twojego patio, werandy, domu, tarasu lub ogrodu. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym zespołem konsultantów, którzy obsługują telefony Zone Pots. Chętnie pomożemy Ci wybrać donice, które będą najlepiej pasować do Twojej przestrzeni, klimatu i planów nasadzeń.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
33 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także