Donica corten low 30-50

Jeśli szukasz natychmiastowego ulepszenia do swojego domu, lokalu komercyjnego lub publicznego, nie musisz szukać daleko. Mamy niskie prostokątne i kwadratowe donice do sadzenia roślin na zewnątrz. Naprawdę nie ma to jak kwitnące prawdziwe kwiaty lub bujna zieleń, dodająca odrobinę energii każdemu krajobrazowi. Nie musisz mieć mnóstwa miejsca na podwórku, aby uzyskać odpowiedni wygląd, na który masz ochotę. Te donice oferują styl, jaki chcesz, w połączeniu z przestronnymi wnętrzami i użytecznością, której potrzebujesz, aby uzyskać w pełni dopracowany wygląd bez względu na to, gdzie się znajdują. Każda donica z cortenu ma realistyczny metalowy wygląd, dzięki czemu uzyskujesz oryginalność tych niedrogich skrzynek do sadzenia, które znasz i lubisz, które mają nieodłączne zalety.

995,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Na przykład nie będziesz musiał radzić sobie z rdzewieniem, korozją i uszkodzeniami atmosferycznymi. W rzeczywistości są praktycznie bezobsługowe. Ich kolor zaskakuje niezmiennie w każdym kolejnym sezonie. Wybierzesz jedną z naszych propozycji donic z prawdziwego metalu corten, które z czasem patynują i zadziwiają.

Donice ze stali corten – wygląd bez wad

Wschodząca gwiazda naszej kolekcji – donice niskie low wyglądają jak donice z metali ciężkich, ale są zbudowane z cortenu. To sprawia, że donice ważą tyle samo co donice z żelaza, ale z uwagi na małe gabaryty łatwo je przemieszczać i można je łatwo dodać do każdego projektu krajobrazu. Dzięki atrakcyjnym powłokom rustykalnego metalu Zone Pots oferuje metalowe donice ze stali corten, które w czasie imitują surowe żelazo, miedź, brąz.

Użyj prostokątnych i kwadratowych donic z cortenu do:

  • Stworzenia bariery ochronnej
  • Sadzarki sklepowej do krzewów
  • Dzielenia dowolnej przestrzeni
  • Upiększania przestrzeni miejskiej

Donice z cortenu nadają nowoczesny industrialny wygląd każdej przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Jeśli potrzebujesz niestandardowej sadzarki, możemy również pomóc. Jesteśmy producentem donic, więc jesteśmy w stanie zbudować niestandardowe donice komercyjne, które będą idealnie pasować do Twojej przestrzeni. Zmodernizuj donice za pomocą tac ociekowych i blokowanych kółek lub poproś o donice wypełnione sztucznymi roślinami, które są gotowe do natychmiastowej prezentacji.

Donice ze stali corten w przestrzeni komercyjnej

Stal odporna na warunki atmosferyczne oferuje znaczące zalety w stosunku do innych metali. Corten stosuje się w konstrukcjach narażonych na działanie czynników zewnętrznych, cechuje się niskimi kosztami utrzymania, wysoką wytrzymałością, zwiększoną trwałością przy minimalnej grubości ścianek i skróconym czasie budowy. Ponadto zardzewiała patyna, którą stal rozwija z czasem, dobrze komponuje się w ogrodach, na podwórkach, parkach i innych przestrzeniach zewnętrznych.

Te cechy stali odpornej na warunki atmosferyczne sprawiają, że idealnie nadaje się do zastosowań ogrodniczych. Stal odporna na warunki atmosferyczne jest również idealnym materiałem na ściany oporowe i obrzeża krajobrazu. Łatwość użytkowania i osobliwy projekt donicy corten będzie cieszyć innowacyjnym wyglądem, nadającym industrialny wygląd, który dobrze wróży marynistycznym, tradycyjnym lub nawet bardziej nowoczesnym motywom dekoracyjnym. Donice z cortenu podobnie jak większość komercyjnych donic są zbudowane z myślą o trwałości, zachowując jednocześnie styl. Ożywią Twoją witrynę handlową lub inne publiczne miejsce dzięki pięknie wybarwionym kolorom.

Opis

Wysokość
30 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
50 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
15 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także