Donica obszerna round corten 100

Donice obszerne zbudowano ze stali odpornej na warunki atmosferyczne, znanej również jako stal corten. Jest z wielu powodów popularnym materiałem wykorzystywanym w ogrodnictwie. Wiele osób uważa, że jest estetyczny, trwały i nadaje ziemisty industrialny wygląd każdemu środowisku, do którego jest dodany. Znamy wiele przykładów wbudowanych, zwietrzałych stalowych donic ogrodowych, które nadają styl, teksturę i kolor podwórkom i tarasom. Zastosowanie sukulentów i innych roślin pustynnych w tych zwietrzałych stalowych donicach tworzy ogród, który wymaga niewielkiej konserwacji, który wygląda dobrze przez cały rok. Okrągłe donice round ubrane piękną zieloną roślinnością, które wypełnią podwórkowe patio rodzinnego domu sprawią, że przyjęcia rodzinne w ogrodzie zrobią wrażenie.

2 870,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Nasze donice ze stali corten produkowane są z blachy corten o grubości od 1,5 mm do 8 mm. Posiadają stosowne wzmocnienie ścianek podnoszących wytrzymałość konstrukcji. Te okrągłe donice w kształcie walca posłużą do przybrania szarego miejskiego chodnika lub skweru. Nowoczesny design donic ze stali corten tworzy naturalny, nowoczesny rustykalny wygląd przestrzeni komercyjnych i mieszkalnych. Donice są dostarczane jako surowa nie zardzewiała stal corten, lub w stanie częściowo zwietrzałym. Donice rozwiną piękną zardzewiałą patynę pod wpływem warunków atmosferycznych. Najlepsi projektanci używają tych donic do dużych projektów krajobrazu, ogrodów, dachów i tarasów. Gwarancja 5-letnia ograniczona i obejmuje wady materiałowe i jakość wykonania.

Donice ze stali corten są wyjątkowo trwałe i nie wymagają konserwacji. Stal corten zawiera stopy, które powodują, że na jej powierzchni powstaje samoochronna rdza wytwarzająca się pod wpływem warunków atmosferycznych, a ta ochronna warstwa powierzchniowa naprawi się natychmiast, jeśli zostanie uszkodzona mechanicznie. Ta cecha sprawia, że donice corten szczególnie dobrze nadają się do użytku publicznego.

Duże mobilne sadzarki do drzew na skwer miejski

Zone Pots prezentuje bogatą kolekcję doniczek round, wiele o geometrycznych kształtach, które naturalnie integrują się z planami architektonicznymi miasta. Każda donica do sadzenia drzew jest zaprojektowana tak, aby umożliwić przenoszenie drzewa z donicą. Stalowe donice round są dostępne w kolorze naturalnej częściowo zwietrzałej stali corten.

Donice obsadzone drzewami mogą być również używane jako blokady dróg. Są znacznie bardziej ekologiczną i atrakcyjną alternatywą dla zwykłych bloków betonowych używanych do wykluczania przejazdu pojazdów.

Donice obszerne i pielęgnacja drzew

W razie potrzeby wszystkie donice na drzewa mogą być wyposażone w nasz system pielęgnacji. System ten zapewnia dobrą izolację, migrację tlenu, nawadnianie i odprowadzanie nadmiaru wody. Otwory drenażowe i docieplenie ścianek (opcjonalnie) zapewnia lepszą dystrybucję wody, znacznie zmniejszając częstotliwość konserwacji i podlewania w okresie wegetacji. Każda donica obsadzona drzewami może być wyposażona w elementy umożliwiające przymocowanie sadzarki do podłoża, aby zapobiec przechylaniu się drzewa podczas wzrostu. Kiedy używany jest niski model lub doniczka jest do połowy zanurzona w ziemi, krawędź gigantycznej doniczki może służyć jako miejsce do siedzenia.

Wszystkie nasze donice są przeznaczone do użytku komercyjnego i posiadają 5-letnią gwarancję producenta.

Opis

Wysokość
100 cm
Szerokość
100 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
100 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także