Donica corten large round 80

Okrągła donica ozdobna przeznaczona do aranżacji ogrodu i skweru miejskiego. Pomieści spore drzewka i duże krzewy. Okrągłe donice komercyjne, to nowoczesne donice zewnętrzne do użytku w projektach mieszkaniowych i nowoczesnych przestrzeniach, idealne do dużych krzewów lub małych drzew. Nowoczesny design do ogrodu z kolekcją przeskalowanych donic. Nasze ponadgabarytowe nowoczesne donice corten są odpowiednie do hoteli komercyjnych do centrów handlowych, hoteli, restauracji oraz dużych projektów mieszkaniowych. Donice komercyjne round przekształcają zwykłe centrum handlowe lub park biurowy w zachęcającą przestrzeń, która nadaje elegancki i wygodny ton Twoim gościom. Donice, takie jak te, przyciągają wzrok i są funkcjonalnym akcentem na patio w przestrzeni publicznej lub ekspozycji handlowej.

1 995,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Te okrągłe donice są popularnym wyborem wśród architektów i projektantów krajobrazu, ponieważ tworzą natychmiastowy wygląd w ogrodzie i patio. Te sprawdzone klasyczne donice mogą być używane zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych.

Sadzarki duże round mają wbudowany zbiornik na wodę, który pomaga utrzymać żywotność twoich roślin, a nasz unikalny materiał jakim jest corten zapewnia wszystkie zalety trwałego materiału o stabilnym ciężarze.

Bardzo duże donice okrągłe są dostępne w trzech różnych rozmiarach, w tym w wyjątkowo dużej o średnicy 100 cm, na zamówienie dostępne większe. Ta duża, okrągła, nowoczesna seria donic doskonale nadają się do różnych zastosowań, w tym do małych wewnętrznych miejskich ogrodów na dziedzińcach, ogrodów na patio, ogrodów kontenerowych. Znajduje zastosowanie małych projektach ogrodów lub większych projektach krajobrazu komercyjnego. Idealne do użytku w ekskluzywnej prywatnej rezydencji lub luksusowym hotelu spa.

Nasza nowoczesna okrągła donica round pozwala stworzyć własną stylową, relaksującą oazę ogrodową. Ekskluzywne i dekoracyjne donice z cortenu round do sadzenia mogą być wykorzystane do uzupełnienia każdej przestrzeni i mogą stanowić wykończenie Twojego projektu ogrodu wewnętrznego i zewnętrznego. Udekoruj swój dom w stylu za pomocą pięknej współczesnej donicy designerskiej postawionej w rogu tarasu lub dużej okrągłej donicy na patio lub w ogrodzie. Nowoczesna architektura z połowy wieku często łączy wiele elementów projektowych z projektowaniem ogrodów i krajobrazu.

Nasze nowoczesne donice wykonane są z naturalnego, w 100% podlegającego recyklingowi cortenu. Piękna nowoczesna donica prezentuje ponadczasowy uroku. Ta sadzarka jest wyposażona w wywiercony otwór drenażowy.

Produkt magazynowy lub na zamówienie. Przy zamówieniach dużych ilości może obowiązywać wydłużony czas realizacji. Ze względu na swoje wymiary te donice są dostarczane na palecie.

Opis

Wysokość
80 cm
Szerokość
80 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
54 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: