Donica corten round 40

Ulepsz swój wystrój patio za pomocą świeżych roślin prezentowanych w okrągłej, ręcznie robionej donicy ogrodowej round do wnętrz i na zewnątrz. Ta okrągła metalowa donica jest ręcznie robiona w Polsce przez prawdziwych rzemieślników z oddaniem dla swojego rzemiosła, produkujących wyłącznie donice najwyższej jakości. Donica cylindryczna jest wykonana z wysokiej jakości stali corten o grubości 2 mm, która pokryje się w czasie naturalną patyną. Ta sadzarka jest przeznaczona do bezpośredniego sadzenia i nie wymaga doniczek ani wkładów. Corten jest znany ze swoich silnych i trwałych właściwości. Jego wyjątkowy wygląd i wykończenie sprawiły, że stał się popularny ze względów estetycznych jako materiał budowlany i chętnie jest wybierany przez architektów i budowniczych.

552,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

W tej kolekcji dostępne są donice, które wytrzymają próbę czasu, a niektóre nawet tworzą własną warstwę ochronną i są wykonane z eleganckiej i efektownej stali corten.

Stal corten składa się z grupy materiałów ze stopów stali, które po pozostawieniu w stanie niezabezpieczonym na działanie naturalnych czynników tworzą bardzo wyraźną rdzawą patynę. Na początku opracowany ze względu na wysoką wytrzymałość na rozciąganie.

Pomimo korozji na powierzchni stali corten, materiał ten nadal ma dwukrotnie większą wytrzymałość na rozciąganie od stali miękkiej, co czyni go idealnym materiałem konstrukcyjnym. Daje to donicom ze stali corten doskonałą długowieczność i sprawia, że są one bardzo popularnym wyborem do ogrodów mieszkalnych i przestrzeni biznesowych.

Możesz mieć pewność, że doniczki z cortenu będą służyć przez wiele lat i spełnią wszystkie Twoje potrzeby związane z sadzeniem. Standardowo donice ze stali corten są dostarczane w stanie nie zardzewiałym, ponieważ proces starzenia zajmie około 4-5 miesięcy. Niestandardowe rozmiary i wykończenie są dostępne na zamówienie. Jeśli potrzebujesz czegoś innego niż prezentowana donica corten, skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
15 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: