Donica low z cortenu 30-60

Tworzymy dizajnerskie donice, akcesoria ogrodowe oraz elementy industrialne, które przykuwają uwagę i intrygują. W naszych projektach wykorzystujemy Corten – specjalny rodzaj stali, która pod wpływem czynników atmosferycznych pokrywa się cienką warstwą rdzy, nadając jej niepowtarzalnego stylu. Stal cortenowska coraz częściej wykorzystywana jest przez architektów ogrodów oraz wnętrz. Naszą pasją jest kreatywne podejście do projektowania i produkcji. Wyroby z naszej pracowni najczęściej wybierane są przez klientów do nowoczesnych projektów ogrodów i tarasów. Wiemy, każdy projekt ogrodu jest swoistym, indywidualnym dziełem sztuki i wymaga szczególnego podejścia. Dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkie indywidualne pomysły i sugestie.

1 220,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Wybierz nowoczesne i dizajnerskie donice ogrodowe

Ogrody od wieków budziły zachwyt wśród ludzi. Były miejscem długich spacerów, podziwiania przyrody oraz rozmów towarzyskich na łonie natury. Współcześnie ogród nie zmienił swojej pierwotnej funkcji, największe zmiany zauważamy głównie w stylach czy sposobach aranżacji. Stanowi on, zarówno centrum spotkań rodzinnych w okresie wiosenno-letnim, jak i miejsce relaksu dla wszystkich jej członków. Ogród to bez wątpienia wyjątkowe miejsce, obok zieleni, barwnych kwiatów, oczek wodnych, alejek oraz modnych mebli wypoczynkowych, istotne są również akcesoria ogrodowe. To one dopełniają całości aranżacji w przestrzeni, w jakiej się znajdują.

Odpowiednio dobrane akcesoria ogrodnicze nie tylko stanowią element dekoracyjny, lecz również nadają niezwykłego klimatu.

W tym celu polecamy Państwu asortyment akcesoriów ogrodniczych dostępnym w naszym sklepie. Posiadamy donice wykonane ze stali Corten – trwałego tworzywa, odpornego na działanie wysokiej i niskiej temperatury oraz na deszcz czy wilgoć. Donice te można umieścić w dowolnym miejscu ogrodu, między rabatami lub kwietnikami, przy skalnikach, w pobliżu oczka wodnego czy ustawić na tarasie, werandzie, a nawet na balkonie. Podświetlone w nocy, nadadzą tajemniczego klimatu w Państwa ogrodzie. Modne wzory oraz kształty donic doskonale będą komponowały się, zarówno w dużych ogrodach, jak i w małych przestrzeniach. Niecodzienny dizajn akcesoriów ogrodowych z pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Ciepłe barwy światła odbijające się od donic nadadzą wybranemu miejscu subtelności. Polecamy również lampy solarne świecące tylko w nocy, zasilane energią słoneczną. Wszystkie dostępne w naszym sklepie akcesoria ogrodowe zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych trendów panujących w sztuce ogrodniczej.

Opis

Wysokość
30 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
19 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także