Sadzarka ogrodowa do warzyw 40-100-100

  • Nowy produkt

Sadzarki zewnętrzne, tak jak doniczki do wnętrz, muszą być atrakcyjne wizualnie i pasować do roślin, dla których są przeznaczone. Powinny być odporne na działanie ciepła, zimna i światła UV. Ponadto zalecana jest wyższa odporność na naprężenia mechaniczne. Możesz wybierać spośród odpornych na warunki atmosferyczne sadzarek wykonanych z materiałów takich jak stal corten. Możesz polegać na sadzarkach, skrzynkach na warzywa bez dna przeznaczonych do uprawy na zewnątrz. Zastosowanie donic zewnętrznych otwiera elastyczne możliwości projektowania ogrodu, tarasu i balkonu. Przy wyborze odpowiednich pojemników dla swoich roślin liczy się funkcjonalność, rozmiar i materiał oraz oczywiście odpowiedni wygląd. Jeśli zastosujesz izolację termiczną sadzarki, sezon można zdecydowanie przedłużyć.

1 144,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Jeśli szukasz praktycznych i modnych donic na balkon lub taras, dobrym rozwiązaniem będą sadzarki, donice ze stali Corten. Modne donice mają wiele zalet. Produkty te, wykonane ze stali samopatynowanej, pasują zarówno do ogrodu miejskiego, jak i na tereny zewnętrzne w ogrodzie. Materiał na donice jest niezwykle wytrzymały. Zrobione są z niego nawet mosty i budynki. Jest to metaliczny stop żelaza, do którego dodaje się miedź, fosfor, krzem i nikiel oraz chrom. Dzięki temu donice wykonane z tego materiału są trwałe i prawie niezniszczalne. Te wysokiej jakości produkty nie wymagają ciągłej konserwacji ani nie tracą blasku.

Zioła od Zone Pots do aromatycznych i świeżych potraw. Własny ogródek ziołowy w Twojej kuchni, w sadzarkach balkonowych lub w Twoim ogrodzie dostarcza w każdej chwili świeżych ziół do wszystkich dań, jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Są łatwe w pielęgnacji, zajmują niewiele miejsca i można je wielokrotnie zbierać. W przeciwieństwie do suszonych ziół z handlu czy małych i krótkotrwałych doniczek z supermarketów, świeże zioła z własnego ogródka w sadzarce z cortenu zapewniają trwały intensywny aromat, a także przekonują jako jadalna dekoracja. Ty decydujesz, które nasiona ziół i warzyw pasują do Twojego gustu i zasiewasz je tak, jak chcesz. Nic nie stoi na przeszkodzie kolejnym żniwom i gustownie wyrafinowanym posiłkom. Z sadzarką corten wszystko jest możliwe!

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Corten - 3 mm
Waga
31 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także