Industrialna fontanna podświetlana z cortenu 40-80

Z okrągłą industrialną fontanną podświetlaną wprowadzisz ruch i relaks do swojej przestrzeni w ogrodzie. Kaskadowo spadająca woda emitowana przez tryskającą podświetloną dyszę tworzy rześkie i zaskakujące efekty optyczne. Wykonana z rdzawego wciąż modnego cortenu stworzy centralny punkt w ogrodzie. Ten wytrzymały metal jest nie tylko odporny na warunki atmosferyczne, ale wygląda stylowo i zapewnia w ogrodzie na tarasie lub patio natychmiastową zmianę wizualizacji. Wymuszony ukrytą pompą zamkniętą w zbiorniku obieg wody tworzy system bezobsługowym i ekonomicznym w utrzymaniu i konserwacji. Pomarańczowo rdzawe odcienie cortenu zmieniające się w czasie doskonale współgrają z zielenią roślin otaczających środowisko wodne i przyciągają naszych skrzydlatych przyjaciół.

3 280,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Fontanna, jak każdy element urbanistyczny, musi pasować do architektonicznego otoczenia. Jeśli więc plac, na którym znajduje się fontanna, ma styl oparty na organicznych liniach, projekt powinien podążać za tymi liniami, aby lepiej zintegrować się z otoczeniem.

Industrialna fontanna podświetlana w wieczornym ogrodzie

Wyobraź sobie spokojną wodę spływającą kaskadą po płycie zbiornika wykonanego ze stali corten, aby delikatnie wpaść do oświetlonego basenu, gdy umieścisz tę mini fontannę w rogu ogrodu na przydomowym tarasie. Lśniące światło LED cieszy oczy szczególnie wieczorem podświetlając patio w ogrodzie w błyszczącym blasku księżyca. Ręcznie wykonana przez wykwalifikowanego fachowca w połączeniu z estetyczną wyobraźnią projektanta jest dziełem sztuki ogrodniczej.

Nasze łatwe w montażu fontanny wodne nie wymagają dodatkowej instalacji hydraulicznej i zawierają regulowane pompy do fontann wewnętrznych z certyfikatem UE. Po prostu złóż, napełnij je wodą, aby całkowicie zanurzyć pompę i podłącz ją do standardowego gniazdka elektrycznego. Teraz ciesz się dźwiękami muzyki wodnej!

Designerska minimalistyczna fontanna Zen relaksuje i uspokaja

Design funkcji wodnej - wyłącznie od marki Zone Pots. Nasza autonomiczna fontanna stanowi idealny prezent jako fontanna stołowa na tarasie w wystroju ogrodu, wewnętrzna fontanna Zen jako biały szum ułatwiający zasypianie lub w biurze jako uspokajająca fontanna gabinetowa.

Teraz po prostu zamknij oczy i ciesz się delikatnym szumem ściekającej wody lub otwórz oczy na zmieniające się kolory tańczącego światła, mieniącego się diamentami jak w kaskadzie wody, aby ożywić nocne imprezy.

Ważne:

  • Elementy wodne muszą być zainstalowane na twardej i równej powierzchni
  • Fontanny wodne i bloki są dostarczane wraz z pompą i lampką LED (zimna biel)
  • pH wody powinno wynosić 7 (neutralne)
  • Produkty należy rozpakować natychmiast po dostawie, aby wilgoć między opakowaniem a produktem nie została zamknięta. Spowoduje to nieregularną rdzę i plamy.

Użytkowanie zimą:

  • Zawsze wyjmuj wtyczkę z gniazdka w przypadku mrozu
  • Obniż poziom wody do co najmniej 10 cm poniżej krawędzi
  • Zalecany jest odmrażacz do stawu (do sprzedaży w każdym centrum ogrodniczym lub sklepie budowlanym)
  • Pompa może pozostać w wodzie, jeśli zostaną spełnione powyżej wymienione warunki
  • Można również wyjąć pompę ze stawu i pozwolić jej przezimować w miejscu wolnym od mrozu.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
80 cm
Głębokość
80 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
35 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także