Fontanna ogrodowa duża corten 40-300

Elegancka i kompaktowa fontanna zbudowana ze stali corten, odpowiednia do każdego ogrodu. Wbudowana instalacja wewnętrzna i zewnętrzna. Gotowa do bezpośredniej eksploatacji. W zestawie pompa oraz oświetlenie LED, barwa światła zimna. Zbiornik na wodę jest zintegrowany z systemem fontanny specjalną wewnętrzną instalacją. Dajemy 5-letnią gwarancję producenta na konstrukcję z blachy corten. Wysoka odporność na korozję – stal corten może wytrzymać wszystkie warunki pogodowe bez konserwacji. W pełni zmontowany zestaw – nasze fontanny wymagają jedynie napełnienia wodą i podłączenia. Możemy dostarczyć fontanny ze stali corten w niestandardowych rozmiarach. Idealna do ogrodów przydomowych lub przestrzeni komercyjnych. W standardzie zintegrowane oświetlenie LED w centralnych punktach fontanny.

9 450,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Prostokątna fontanna ze stali corten. Bardzo popularna w dekoracji ogrodów. Jest to wyjątkowy i oszałamiający kawałek ogrodowej ozdoby ze stali corten. Szum wody stworzy uderzający punkt centralny w ogrodzie i doda niepowtarzalnego smaku, kiedy fontanna zostanie umieszczona na zewnątrz w celu dekoracji.

Duża fontanna ogrodowa Corten zmieni Twój ogród i podwórko

Kiedy po raz pierwszy otrzymasz produkty ze stali corten, dotrą one w stanie niezwietrzałym lub częściowo zwietrzałym. Po umieszczeniu na zewnątrz rozpocznie się proces starzenia. Może to zająć trochę czasu; Stal corten ma okres reaktywnej patyny od 3 do 9 miesięcy, w zależności od lokalizacji i klimatu. Patyna lub rdza działa jak bariera ochronna – nie przenika ani nie narusza integralności strukturalnej materiału. Kolorystyka każdego przedmiotu będzie się zmieniać w miarę procesu wietrzenia, ostatecznie tworząc rdzawobrązową patynę. Etap 1 – Świeżo wyprodukowana stal corten. Na tym etapie ciemna, oleista pozostałość pokrywa stal corten. Etap 2 – Oleista pozostałość zaczyna się rozkładać, gdy stal corten zaczyna się zwietrzać. Etap 3 i 4 – Etap „Spływania” – Może to zająć około 3-9 miesięcy w zależności od pogody i położenia. Etap 5 i 6 – Ostatnie etapy procesu starzenia. Pewne „spływanie” może nadal występować, gdy patyna stali corten rozwija się do uderzająco bardziej spójnego wyglądu. Proces starzenia się stali corten jest integralną częścią tego produktu i jako taki nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody wyrządzone otaczającym materiałom w wyniku wypływu węgla z produktów ze stali corten. Upewnij się, że nie umieszczasz produktu na żadnej powierzchni, która może zostać uszkodzona podczas procesu starzenia. Aby zmniejszyć to możliwe zabrudzenie, fontanny ze stali corten są dostarczane z małymi nóżkami, które podnoszą produkt i zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi z materiałem podłogowym.

Materiał odporny na działanie wody – corten odporny na warunki atmosferyczne

Stal corten to wstępnie zwietrzały materiał, który może przetrwać dziesiątki lat na zewnątrz. Dzięki pięknej patynie jest tak często używana w nowoczesnych kształtach krajobrazu i elementach wodnych. Nie musisz żyć w arcydziele architektury, aby cieszyć się fontanną ze stali corten. Są przenośne, łatwe w instalacji i samowystarczalne po podłączeniu do sieci. Można je umieścić na dowolnej równej powierzchni i zapewnić niekończące się godziny przyjemności.

Ważne:

  • Elementy wodne muszą być zainstalowane na twardej i równej powierzchni
  • Fontanny wodne i bloki są dostarczane wraz z pompą i lampką LED (zimna biel)
  • pH wody powinno wynosić 7 (neutralne)
  • Produkty należy rozpakować natychmiast po dostawie, aby wilgoć między opakowaniem a produktem nie została zamknięta. Spowoduje to nieregularną rdzę i plamy.

Użytkowanie zimą:

  • Zawsze wyjmuj wtyczkę z gniazdka w przypadku mrozu
  • Obniż poziom wody do co najmniej 10 cm poniżej krawędzi
  • Zalecany jest odmrażacz do stawu (do sprzedaży w każdym centrum ogrodniczym lub sklepie budowlanym)
  • Pompa może pozostać w wodzie, jeśli zostaną spełnione powyżej wymienione warunki
  • Można również wyjąć pompę ze stawu i pozwolić jej przezimować w miejscu wolnym od mrozu.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
300 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
200 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także