Fontanna ogrodowa industrialna okrągła 40-100

Elegancka i kompaktowa fontanna zbudowana ze stali corten, odpowiednia do każdego ogrodu. Wbudowana instalacja wewnętrzna i zewnętrzna. Gotowa do bezpośredniej eksploatacji. W zestawie pompa oraz oświetlenie LED, barwa światła zimna. Zbiornik na wodę jest zintegrowany z systemem fontanny specjalną wewnętrzną instalacją. Dajemy 5-letnią gwarancję producenta na konstrukcję z blachy corten. Wysoka odporność na korozję – stal corten może wytrzymać wszystkie warunki pogodowe bez konserwacji. W pełni zmontowany zestaw – nasze fontanny wymagają jedynie napełnienia wodą i podłączenia. Możemy dostarczyć fontanny ze stali corten w niestandardowych rozmiarach. Idealna do ogrodów przydomowych lub przestrzeni komercyjnych. W standardzie zintegrowane oświetlenie LED w centralnym punkcie fontanny.

3 995,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Okrągła fontanna ze stali corten. Bardzo popularna w dekoracji ogrodów. Jest to wyjątkowy i oszałamiający kawałek ogrodowej ozdoby ze stali corten. Szum wody stworzy uderzający punkt centralny w ogrodzie i doda niepowtarzalnego smaku, kiedy fontanna zostanie umieszczona na zewnątrz w celu dekoracji.

Industrialna fontanna ogrodowa Corten zmieni Twój ogród i podwórko

Fontanny były używane od tysięcy lat, aby dodać widowiskowe akcenty do publicznych i prywatnych ogrodów. Nasz wybór fontann odzwierciedla starożytny projekt architektoniczny z przeszłości w nowoczesnym stylu. Zone Pots z dumą oferuje szeroki wybór wyjątkowych fontann ogrodowych dostępnych w wykonaniu z cortenu. Fontanny przyciągają uwagę w przestrzeni, więc nie chowaj swojej fontanny. Użyj fontanny, aby stworzyć ciekawe miejsce poza domem lub ustaw fontannę jako miejsce docelowe na ścieżce ogrodowej. Kolory Twojego podwórka lub ogrodu są wybierane przez Ciebie. Twój wybór fontann nie ogranicza się tylko do projektowania. Ty wybierasz kolor. Paleta kolorystyczna naszych cortenowych lub aluminiowych fontann ogrodowych pozwala dobrać kolor, który będzie pasował do otoczenia fontann. Nasza kolekcja fontann aluminiowych tworzy elegancję we wszystkich wnętrzach i na zewnątrz. Możesz znaleźć i kupić wszystkie nasze donice ogrodowe i fontanny wodne, przeglądając nasz sklep. Jeśli wolisz zamówić telefonicznie, zadzwoń pod numer +48 697 919 703. Chętnie pomożemy Ci znaleźć idealną fontannę lub wyjątkowe donice do Twojej przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej. Dziękujemy za zakupy w Zone Pots.

Materiał odporny na działanie wody – corten odporny na warunki atmosferyczne

Stal corten to wstępnie zwietrzały materiał, który może przetrwać dziesiątki lat na zewnątrz. Dzięki pięknej patynie jest tak często używana w nowoczesnych kształtach krajobrazu i elementach wodnych. Nie musisz żyć w arcydziele architektury, aby cieszyć się fontanną ze stali corten. Są przenośne, łatwe w instalacji i samowystarczalne po podłączeniu do sieci. Można je umieścić na dowolnej równej powierzchni i zapewnić niekończące się godziny przyjemności.

Ważne:

  • Elementy wodne muszą być zainstalowane na twardej i równej powierzchni
  • Fontanny wodne i bloki są dostarczane wraz z pompą i lampką LED (zimna biel)
  • pH wody powinno wynosić 7 (neutralne)
  • Produkty należy rozpakować natychmiast po dostawie, aby wilgoć między opakowaniem a produktem nie została zamknięta. Spowoduje to nieregularną rdzę i plamy.

Użytkowanie zimą:

  • Zawsze wyjmuj wtyczkę z gniazdka w przypadku mrozu
  • Obniż poziom wody do co najmniej 10 cm poniżej krawędzi
  • Zalecany jest odmrażacz do stawu (do sprzedaży w każdym centrum ogrodniczym lub sklepie budowlanym)
  • Pompa może pozostać w wodzie, jeśli zostaną spełnione powyżej wymienione warunki
  • Można również wyjąć pompę ze stawu i pozwolić jej przezimować w miejscu wolnym od mrozu.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
40 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także