Donica duża square corten 70-70

Funkcjonalna donica corten na nóżkach jest wyposażona w izolację chroniącą korzenie w surowych miesiącach zimowych i letnich. Wyposażona w stopki do podnoszenia, aby umożliwić optymalny drenaż i napowietrzenie. Jest odporna na mróz i pękanie w chłodniejszych klimatach. W całości spawana ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. Całkowicie spawana bez szwów przy użyciu 2 mm stali cortenowej. Donica posiada otwory drenażowe i jest przeznaczona do użytku na zewnątrz. Po odpowiednim przygotowaniu będzie również odpowiednia do wnętrz. Wszystkie donice ze stali corten są niewrażliwe na problemy związane z pogodą, takie jak pękanie zarówno w miesiącach zimowych, jak i letnich.

1 975,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Duże donice ze stali corten mają strukturę, która będzie wykazywać rdzę powierzchniową tylko ze względów estetycznych i nigdy nie zardzewieje w przeciągu czasu. Biorąc pod uwagę tę dodatkową trwałość, donice ze stali corten są idealne zarówno do zastosowań mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dodatkowo, wszystkie duże donice ze stali corten są wyposażone w izolację styrodurową, która pomaga zapewnić zdrowie roślin zarówno w ekstremalnych temperaturach, jak i podczas zimy. Dzięki produktowi Zone Pots możesz mieć pewność, że otrzymujesz równowagę między wzornictwem, trwałością i wygodą.

Duże donica ze stali corten mają nóżki i rdzawą warstwę ochronną

Corten jest bardzo mocnym stopem stali, który po umieszczeniu na zewnątrz ma zdolność pokrywania się warstwą ochronnej rdzy. Ta naturalna lita warstwa rdzy zapewnia ochronę przed dalszą korozją. Nasze duże donice na nóżkach ze stali Corten są dostarczane w stanie nie zardzewiałym, lub częściowo zardzewiałym, a proces starzenia zajmie około 4-5 miesięcy. Ta seria kwadratowych donic ze stali Corten ma nogi wysokości 10-15 cm. Wysokość nóżek można określić na etapie składania zmówienia.

Jest czas i miejsce na dobrze ustawioną pulę, mamy do wyboru kilka piękności w postaci dużych donic z cortenu.

Niezależnie od tego, czy podoba Ci się współczesny wygląd stali Corten, czy bardziej rustykalny wygląd tej samej stali, mamy dla Ciebie odpowiednią doniczkę. Mamy też inne propozycje, jak można by się spodziewać po produktach architektonicznych, a mianowicie kilka całkiem ciekawych palenisk i kominków na zimne polskie letnie noce….

Wejdź, aby przyjrzeć się bliżej. Alternatywnie, skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji i cenę, pod numerem 697 919 703 lub wyślij e-mail tutaj.

Nasz doświadczony zespół jest pod ręką, aby przeprowadzić Cię przez odpowiedni wybór dużej donicy do Twoich oczekiwań. Gotowi jesteśmy aby posadzić w nich rośliny dla Ciebie i dostarczyć je do drzwi.

Opis

Wysokość
70 cm
Szerokość
70 cm
Głębokość
70 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
45 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także