Donica wielka corten square 100-100

Zrób wyjątkowe wrażenie dzięki doniczkom z akcentom stali corten. Stosunkowo ciężkie, odpowiednie na skwery miejskie, stalowe donice wykonano z blachy o grubości 2 mm. Naturalne utlenianie powierzchni może być przyspieszane chemicznie, aż do uzyskania pożądanego zabarwienia. Następnie powierzchnia może być stabilizowana, a dalsze utlenianie można powstrzymać dzięki zastosowaniu uszczelniacza chemicznego. W przypadku stosowania wewnątrz zaleca się nałożenie odpowiedniego środka uszczelniającego, aby utrzymać wykończenie powierzchni i zapobiec dalszemu utlenianiu. Ten produkt jest spawany. Korpus sadzarki składa się z 3 części. Dno i 2 boki są wykonane z 1 kawałka metalu i wygięte na wymiar. Obie strony są spawane drutem spawalniczym ze stali corten.

3 580,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Obszerna i charakterystyczna, kwadratowa donica jest idealnym dodatkiem do każdego wejścia od frontu lub patio przy basenie. Donica charakteryzuje się symetrycznym wykończeniem w nowoczesnym eleganckim kwadratowym wydaniu. Została zaprojektowana z myślą o użytkowniku komercyjnym. Donica może być wyposażona w wyjmowany zestaw półek poniżej krawędzi sadzarki, co zapewnia użytkownikowi wszechstronność wypełniania sadzarki ziemią przy użyciu wymiennej wkładki do roślin. Dzięki temu produktowi możesz mieć pewność, że otrzymujesz idealną równowagę wzornictwa, trwałości i wygody.

Corten, znana również jako stal cortenowa, to specjalna stal pierwotnie opracowana do budowy mostów i drapaczy chmur ze względu na jej niesamowitą wytrzymałość. Pod wpływem warunków atmosferycznych tworzy ochronny, uderzający wygląd rdzy, tworząc ciepłe, bogate tekstury, nie zawsze kojarzone z metalem. Ze względu na skład chemiczny stali Corten podczas procesu starzenia tworzy się bardzo gęsta warstwa utleniająca, która chroni niebieską stal wewnątrz. Jeśli ta bariera ochronna zostanie naruszona, po prostu utworzy nową skórę, aby się chronić. Stal Corten jest niesamowicie trwała i ma znacznie wyższą odporność na korozję atmosferyczną niż inne stale.

Podczas procesu wietrzenia stal Corten wytwarza węgiel spływający lub plamiący sąsiednie materiały, takie jak kamień lub beton. Aby zmniejszyć to możliwe zabrudzenie, zalecamy uniesienie produktu z ziemi za pomocą odpowiedniego stojaka, klocków drewnianych, płyt itp. Zapobiegnie to bezpośredniemu kontaktowi z materiałem podłogowym. Po początkowym okresie reaktywności stal Corten utwardzi się i samouszczelni, przy niewielkim lub zerowym wypływie węgla. Proces starzenia się stali Corten jest integralną częścią tego produktu i jako taki nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody wyrządzone otaczającym materiałom w wyniku wypływu węgla z produktów ze stali Corten. Utwierdź się w przekonaniu, że nie umieszczasz produktu na żadnej powierzchni, która może zostać uszkodzona podczas procesu starzenia.

Opis

Wysokość
100 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
90 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także