Donica square corten na nóżkach 50-50

Super stylowe stalowe donice, które zaakcentują Twój dom. Wyposażone w stopki do podnoszenia, aby zapewnić optymalny drenaż i napowietrzenie. Zalecane do użytku na zewnątrz. Surowa stal corten z czasem tworzy bogatą rdzawą patynę. Dzięki zardzewiałej patynie i tradycyjnemu wzornictwu, donice na nóżkach są idealne jako akcent na patio lub jako ścianka działowa. Wykonane z blachy grubości 2 mm ze stali corten spawanej na całej długości. Te donice z serii square są odporne na problemy związane z pogodą, takie jak pękanie zarówno w miesiącach zimowych, jak i letnich. Stalowa obudowa donicy zapewnia, że struktura będzie wykazywać rdzę powierzchniową tylko ze względów estetycznych i nigdy nie rdzewieje z upływem czasu. Donice te są idealne zarówno do zastosowań mieszkalnych, jak i komercyjnych.

1 089,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Wyobraź sobie… donicę, która może przetrwać całe życie! Ta kwadratowa donica corten na nóżkach o długości 50 cm i szerokości 50 cm jest czymś więcej niż tylko stalową skrzynią. Jest to atrakcyjna, trwała donica wykonana z jednego z najtrwalszych dostępnych metali.

Możesz pomyśleć, że wszędzie znajdziesz kwadratowe donice ogrodowe. Ale to, czego na ogół nie znajdziesz, to takiej, która jest praktycznie niezniszczalna, odporna na warunki atmosferyczne i piękna dla oka, poprawiająca prawie każdy projekt estetyczny i funkcjonalny.

Te wspaniałe donice z wysokiej jakości stali corten wyglądają fantastycznie w każdym otoczeniu. Są mocną, odporną, miejską alternatywą dla stali nierdzewnej. Idealne do użytku w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach.

Nasza oferta obejmuje donice sześcienne, prostokątne, kwadratowe i geometryczne. Pojemniki na krzewy i drzewka są popularną i praktyczną opcją do ozdabiania przestrzeni na zewnątrz. Wykonane i spawane ze stali corten, w celu dopasowania do każdego zewnętrznego otoczenia.

Seria donic na nóżkach - square, pozwala na elastyczność w tworzeniu subtelnego, zewnętrznego, estetycznego lub bardziej dekoracyjnego, przyciągającego wzrok elementu, aby dodać odrobinę stylu i bogactwa do Twojego ogrodu, lub przestrzeni publicznej.

Wszystkie donice mogą być wykonane na zamówienie zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Aby spełnić Twoje wymagania możemy również wyprodukować rozmiary na zamówienie. Długość nawet do 3 metrów i więcej. Aby otrzymać wycenę, wyślij e-mail na adres info@corteny.pl

Opis

Wysokość
50 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
50 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
25 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także