Donica trapezowa corten 53

Donica w kształcie ściętej piramidy wykonana z 2 mm stali corten. Idealny jako niekonwencjonalna alternatywa dla aranżacji ogrodów, tarasów i balkonów. Donica doskonale pasuje do przestrzeni urządzonych w stylu skandynawskim, rustykalnym, loftowym, industrialnym, a także w wielu innych stylach nowoczesnych. Jej wyjątkowy wygląd przyciągnie również uwagę w przestrzeni miejskiej jak kawiarnie, parki i promenady. Donice wykonane ze stali corten są niezwykle trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Niezwykły, przyciągający wzrok wygląd donic cortenowych oraz ich liczne walory użytkowe zostały docenione przez szerokie grono urbanistów, projektantów wnętrz i ogrodów. Co więcej, donice ze stali corten dają możliwość doświadczenia ich niezwykłego projektu na wszystkich etapach użytkowania

1 370,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Wytrzymała, zardzewiała powierzchnia, która pięknie komponuje się z roślinnością i kwiatami, podlega ciągłym, dynamicznym zmianom koloru na przestrzeni lat. Od jasnobrązowego, ciepłego koloru zaraz po wyprodukowaniu, stal corten zmienia się w coraz intensywniejszą, głęboką czerń w okresie około 40 lat.

Produkty Corten to prawdziwe dzieła sztuki, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Dzięki systemowi drenażu nadmiernych opadów, donice ze stali corten znacznie ułatwiają prawidłową pielęgnację roślin, chroniąc je przed gniciem. Ponadto dzięki niezawodnej i stabilnej podstawie nie musisz martwić się o przygotowanie podłoża.

Corten to stal odporna na warunki atmosferyczne, opracowana, aby uniknąć konieczności malowania stali w celu ochrony. Dzięki zawartości pierwiastków takich jak miedź, chrom, nikiel i fosfor, wykazuje zwiększoną odporność na korozję i ekstremalne warunki atmosferyczne.

Odpowiedni dobór pierwiastków stopowych powoduje wydzielanie się tlenków miedzi na powierzchni wyrobów wykonanych z cortenu w postaci cienkiej powłoki. Powłoka ta jest jednak całkowicie szczelna, trwała i nie wnika głębiej w materiał, dzięki czemu nie ma utraty grubości blachy i nie ma łuszczenia się. Dlatego produkty wykonane ze stali corten są bardzo trwałe i wymagają niewielkiej konserwacji.

Stawiamy na corten, który sprawdza się naprawdę w każdej przestrzeni. Jest idealnym połączeniem dla każdego rodzaju ogrodu. Jego prostota rewiduje się w każdej formie i wielkości. Sprawdza się nie tylko jeśli chodzi o rośliny czy warzywa. Corten jest idealnym sposobem by zmienić parę elementów na nowoczesne detale w naszych ogrodach i nie tylko. Wystarczy donicę postawić w miejscu gdzie będzie cieszyć oko swoim niepowtarzalnym i oryginalnym wyglądem.

Opis

Wysokość
53 cm
Szerokość
70 cm
Głębokość
70 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
35 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także