Donica trapezowa duża corten 80

Duża donica ze stali corten została przemyślnie zaprojektowana, aby zapewnić najlepszą oddychalność i mechanizmy nawadniania, aby Twoje piękne rośliny dobrze się rozwijały. Obszerna donica ze stali corten pomaga zaoszczędzić miejsce i znacznie upiększy każdy taras, dom lub przestrzeń publiczną. Występują w nowych i ekscytujących kształtach, aby służyć jako elementy dekoracyjne dla uzyskania popu koloru i elegancji. Zdecydowana większość naszego asortymentu obejmuje donice, które pomagają utrzymać rośliny w zdrowiu nawet w najgorętszych warunkach z letnią pogodą. Donice trapezowe to atrakcyjna sadzarka ze stali corten, jest idealna na patio jako oszałamiający element wyróżniający i centralny punkt. Standardowa grubość ścianki donicy wynosi 2 mm, wyposażona w nogi o wysokości do 15 cm.

2 192,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Donica zbudowana z blachy ma wymiary 110 x 110 cm i wysokość 80 cm, odporna na warunki atmosferyczne, zbudowana z bardzo mocnego stopu stali jakim jest corten.

Gdy tylko stal zostanie wystawiona na działanie czynników zewnętrznych jak słońce deszcz, ulegnie naturalnemu starzeniu i utworzy ochronną warstwę rdzy, która zapewnia ochronę przed dalszą korozją. Nasze produkty ze stali corten są dostarczane w stanie niezwietrzonym, w którym proces zajmie 4-5 miesięcy, aby zakończyć efekt zardzewienia, i są objęte 5-letnią gwarancją.

Ponadto te donice mogą być wyposażone w izolację styrodurem, który pomaga i zabezpiecza rośliny umożliwiając im zdrowe naturalne warunki rozwoju, zarówno w ekstremalnych temperaturach, jak i podczas zimna. Te donice są nie tylko piękne, ale także przyjazne dla środowiska!

Wszystkie donice Zone Pots są wykonane w znacznej części z materiałów pochodzących z recyklingu i po zakończeniu ich użytkowania w pełni nadają się do recyklingu. Należy zauważyć, że wszystkie donice ze stali corten są wysyłane w stanie nie zwietrzałym, lub częściowo zwietrzałym i mają kolor surowej stali. Stopniowo z czasem uzyskują bogatą rdzawą patynę.

Opis

Wysokość
80 cm
Szerokość
110 cm
Głębokość
110 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
110 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także