Skrzynka ogrodowa bez dna 50-175-175

Praktyczna skrzynka bez dna do rozsady warzyw i drzewek wykonana z odpornej na warunki atmosferyczne stali corten. To fantastyczne i proste rozwiązanie na stworzenie współczesnego podwyższonego ogrodu warzywnego. Skrzynki wykonano z wysokiej jakości stali corten o grubości 3 mm. To sprawia, że są idealne do uprawy warzyw bezpośrednio w gruncie rodzimym. Innym fantastycznym rozwiązaniem z wykorzystaniem ramek jest budowa otaczania większych roślin i krzewów. Chcesz posadzić drzewo lub duży krzew w swoim ogrodzie, chciałbyś go otoczyć? Wykorzystaj skrzynką w kształcie ramki bez dna i stwórz schludną przestrzeń bez ograniczenia wzrostu bryły korzeniowej. Wykorzystaj rozwiązanie w postaci swobodnego drenażu. Wybierz skrzynkę o dowolnym wymiarze, (na zamówienie) która spełnia twoje oczekiwania.

5 658,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Twoja skrzynka jest zbudowana ze stali corten, która w przestrzeni czasowej stworzy samoochronną warstwę rdzy, aby chronić strukturę stali przed degradacją. Ta ochronna warstwa rdzy jednocześnie zapewni piękną ciemnopomarańczową patynę. Wyjątkowa pomarańczowa barwa geometrycznych skrzynek warzywnych nada nowoczesny i przyciągający wzrok wygląd. Tak piękne kolorystycznie donice bez dna można wykorzystać w najpiękniejszym zakątku ogrodu. Skrzynki ogrodowe znalazły zastosowanie w ogrodzie, odpowiednie są również do prezentacji krzewów i drzewek w przestrzenie miejskie, doskonale zaprezentują się na skwerach ulicznych i promenadach. Stal corten z której zbudowano skrzynki jest odporna na warunki atmosferyczne, w naturalny sposób tworzy rdzawą powłokę i pasuje do ogólnej koncepcji architektury miejskiej. Przez pierwsze 9 miesięcy wystawiona na działanie warunków atmosferycznych pokryje się patyną, która je zabezpieczy również przed czynnikami mechanicznymi. Powstała powłoka rdzy tworzy warstwę ochronną, która zapobiega dalszemu rdzewieniu. Ta seria skrzynek, ramek bez dna jest godnym uwagi dodatkiem do listy wyposażenia przestrzeni miejskiej, jak i komercyjnej.

Zobacz jak Twoja skrzynka wygląda dzisiaj i dowiedz się jak będzie wyglądała za kilka lat?

W początkowym okresie poprodukcyjnym Twoja skrzynka bez dna będzie miała kolor świeżo wyprodukowanej stali z ciemnym oleistym nalotem lub będzie w fazie lekko zardzewiałej. Gdy Twoja skrzynka zacznie wietrzeć, oleista powłoka rozpadnie się. Na tym etapie Twoja skrzynka zacznie zmieniać kolor. Uważaj, spływająca rdzawa woda może zabrudzić kamienie lub betonowe powierzchnie, z którymi się styka. Po około roku ustąpi intensywne spływanie rdzawego nalotu, jednak nadal może występować niewielkie spływanie rdzy, zwłaszcza po deszczu.

Jaka jest perspektywa długowiecznej eksploatacji skrzynek ogrodowych?

Stalowe skrzynki w kształcie usztywnionej ramki są zbudowane ze specjalnego stopu zwanym corten, który tworzy powłokę rdzy tworzącą warstwę ochronną. Powłoka ochronna zapobiega dalszemu rdzewieniu. Stal w głębszych partiach pozostaje nienaruszona, ponieważ zewnętrzna warstwa nadal chroni i sama się regeneruje, gdy jest wystawiona na działanie wody i tlenu. Etapy starzenia się stali corten obrazuje załączone zdjęcie w galerii obrazów, które przedstawia proces starzenia stali i zakres odcieni, które przyjmują skrzynki w przestrzeni czasowej. Zobacz to i przekonaj się!

Opis

Wysokość
50 cm
Szerokość
175 cm
Głębokość
175 cm
Materiał
Corten - 3 mm
Waga
100 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także