Panel ogrodowy corten 100x15x150

Parawany ogrodowe z giętej 2 mm stali Corten. Zagięte krawędzie zapewniają atrakcyjne wykończenie, idealnie proste połączenia i większą wytrzymałość. Nowocześnie i dobrze wygląda pod każdym kątem. Tylko Twoja wyobraźnia wyznacza granice, jeśli chodzi o zewnętrzne przestrzenie mieszkalne, które możesz stworzyć za pomocą naszych ścian ogrodowych ze stali Corten. Idealne do ogrodów, parków, parkingów, podjazdów i tarasów. Panel ogrodowy należy umieścić na płaskiej, stabilnej powierzchni. Zalecamy kotwy gruntowe odlane z betonu. Można użyć maty drenażowej po wewnętrznej stronie ściany. Panel po wewnętrznej stronie nie posiada tylnej ściany. Na indywidualne zamówienie panel może być zamknięty ze wszystkich stron.

2 007,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Dostarczane parawany stalowe zabezpieczone są oleistą warstwą, dzięki czemu w momencie dostawy nie wyglądają na zardzewiałe. Dlatego zalecamy umycie ich letnią wodą z mydłem w celu usunięcia tłustej warstwy po montażu. Już po kilku tygodniach, w zależności od ilości opadów, rozpocznie się proces rdzewienia. Osiągnięcie ostatecznej patyny trwa kilka lat, ponieważ warstwa rdzy tworzy warstwę ochronną na powierzchni. Z biegiem czasu kolor zmieni się z jasnopomarańczowego na nieco ciemniejszy. Piękna przemiana.

Stal Corten emituje minimalną ilość rdzy w porównaniu ze zwykłą stalą. Jednak na początku procesu rdzewienia niewielka ilość rdzy zawsze przedostaje się do podłoża. Rdza jest łatwo usuwana z płytek betonowych za pomocą kwasu szczawiowego uwolnionego. Stal corten ma długą żywotność i w optymalnych warunkach bez konserwacji w ogrodach może wytrzymać ponad 50 lat. Rdzawy kolor jest charakterystyczny dla stali Corten, a nowoczesny wygląd zapewnia, że ​​ściana może być umieszczona w każdym ogrodzie i pasuje do każdego stylu.

Opis

Wysokość
150 cm
Szerokość
15 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
65 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także