Panel ogrodowy corten 100x15x80

Panele ogrodowe wykonane są z giętej 2 mm stali corten. Zagięte krawędzie zapewniają atrakcyjne wykończenie, idealnie proste połączenia i większą wytrzymałość. Nowocześnie i dobrze wyglądają pod każdym kątem. Tylko Twoja wyobraźnia wyznacza granice, jeśli chodzi o zewnętrzne przestrzenie mieszkalne, które możesz stworzyć za pomocą naszych ścian ogrodowych ze stali Corten. Idealne do ogrodów, parków, parkingów, podjazdów i tarasów. Panele ogrodowe należy umieścić na płaskiej, stabilnej powierzchni. Zalecamy kotwy gruntowe odlane z betonu. Można użyć maty drenażowej po wewnętrznej stronie ściany. Panel po wewnętrznej stronie nie posiada tylnej ściany. Na indywidualne zamówienie panel może być zamknięty ze wszystkich stron. W panelu laserowo można wyciąć ozdobne wzory wg. projektu klienta.

1 168,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Dostarczane panele stalowe zabezpieczone są oleistą warstwą, dzięki czemu w momencie dostawy nie wyglądają na zardzewiałe. Dlatego zalecamy umycie ich letnią wodą z mydłem w celu usunięcia tłustej warstwy po montażu. Już po kilku tygodniach, w zależności od ilości opadów, rozpocznie się proces rdzewienia. Osiągnięcie ostatecznej patyny trwa kilka lat, ponieważ warstwa rdzy tworzy warstwę ochronną na powierzchni. Z biegiem czasu kolor zmieni się z jasnopomarańczowego na nieco ciemniejszy. Piękna przemiana.

Panele ze stal corten są niezwykle odporne na korozję powodowaną przez czynniki atmosferyczne, ponieważ ich naturalne utlenianie z czasem ustaje, utrzymując materiał w ochronnej patynie tlenkowej, która zapobiega postępującemu rozprzestrzenianiu się korozji wewnątrz. Ten oksydowany odcień oferuje wiele rozwiązań estetycznych, zwłaszcza w zastosowaniach zewnętrznych.

Ostrzeżenie: Produkty wykonane z blachy stalowej corten pokrywają jest naturalną warstwą tlenku, która staje się „stabilna” po 16/24 miesiącach od instalacji. Panele ogrodowe przed ustabilizowaniem mogą uwalniać pył rdzy, który może plamić powierzchnie, na których spoczywa. Dlatego Zone Pots nie zaleca umieszczania paneli na wrażliwych powierzchniach, takich jak jasne kamienie, marmury itp.

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam gwarantować najwyższą jakość materiałów i zawsze jesteśmy do dyspozycji, aby poprowadzić klienta i wskazać odpowiedni produkt pasujący do jego potrzeb.

Opis

Wysokość
80 cm
Szerokość
15 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
38 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także