Panel ozdobny prostokątny corten 60-120

Panele corten to uniwersalne elementy dekoracyjne o niezwykłych właściwościach konstrukcyjnych i estetycznych. Produkty o silnej tożsamości, łączące design i funkcjonalność z urokiem innowacyjnego materiału, który nieustannie ewoluuje. Panele dekoracyjne wyróżniają się niezrównanymi właściwościami technologicznymi i stylistycznymi, można nimi ozdobić każdą powierzchnię. Wykonane z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły, są dostosowane do wszelkich potrzeb projektowych w zakresie wzornictwa mebli, przestrzeni wewnętrznej. To produkt idący z duchem czasu. Wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, poszerza ofertę o liczne materiały dekoracyjne. Kamień, beton w różnych odcieniach to produkty o silnej tożsamości, łączą design i funkcjonalność z urokiem innowacyjnego materiału stali corten.

492,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Design paneli ogrodzeniowych corten niejednokrotnie został doceniony przez szerokie grono architektów. Idealne do ogrodów, na patio, do altan, na balkony, tarasy, do parków, terenów miejskich, placów zabaw i innych. Stal corten znakomicie sprawdza się jako uzupełnienie stylu industrialnego, rustykalnego, norweskiego, modernistycznego oraz wielu innych.

Corten jest bardzo lubiany przez współczesnych architektów za szczególną wariację chromatyczną i dlatego, że dobrze łączy się z innymi materiałami jak beton, marmur, drewno. Oprócz wyrafinowanego efektu estetycznego, projektanci preferują ten rodzaj stali również ze względu na techniczne aspekty. Panele ozdobne z cortenu charakteryzuje wysoka odporności na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki tym właściwościom można uzyskać znaczną redukcje grubości, a co za tym idzie zmniejszenie ciężaru, nadając powierzchni elementów obrabianych estetyczny wygląd i trwałość. Co więcej, stal corten impregnowana lub nie, nie wymaga konserwacji i może być stosowana w obiektach komercyjnych i prywatnych. Istnieje wiele przykładów zastosowania cortenu na elewacjach różnych budynków. Panele ozdobne corten sygnowane są przez najsłynniejsze firmy architektoniczne w Polsce i na świecie.

Opis

Wysokość
120 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
1,5 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
8,64 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także