Podstawa ogrodowa corten 50-50-80

Podstawa, postument ogrodowy pod donicę, grilla, misę ogniową. Idealnie sprawdzi się jako podstawa do ogrodu na taras czy na balkon. Wykonana ze stali corten o grubości 2mm jest niesamowicie trwała i odporna na zmienne warunki pogodowe. Stal corten nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych i przetrwa wiele lat w surowych warunkach zewnętrznych. Z biegiem lat na powierzchni produktu utworzy się niepowtarzalna powłoka, która oprócz właściwości ochronnych jest również elementem dekoracyjnym i przyciągającym uwagę. Część wierzchnia ma ciemnobrązowy wygląd i jeśli jest uszkodzona to naprawia się sama, zapewniając ciągłość ochrony i wyglądu.

1 020,90 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Podstawa ogrodowa pod palenisko z grillem to unikatowy sposób na aranżację przestrzeni ogrodowej. Podstawa ogrodowe corten łączy w sobie kilka cennych funkcji. Posłuży jako postument pod palenisko z grillem, postument do ekspozycji rzeźby ogrodowej, ale także będzie stanowić wyszukaną dekoracją ogrodową. Wszystko to sprawia, że obecność cortenu w ogrodzie z pewnością zostanie zauważona i doceniona przez każdego z Twoich gości. Stal z którego wykonano podstawę to nieszablonowy materiał - corten, który na zachodzie ma wielu zwolenników, a także u nas staje się coraz bardziej modny i doceniany.

Pracujemy nad tym, aby w naszej ofercie nie zabrakło produktów o szerokim spektrum zastosowania. Dlatego wiele naszych produktów jak ta podstawa może pełnić rolę postumentu pod donicę ogrodową, a nawet rzeźbę z renomowanej pracowni artystycznej lub po prostu jeżeli wykonamy właz jako pojemników do przechowywania drobnych ogrodniczych narzędzi. Sposób użytkowania zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i inwencji twórczej! Na zamówienie w oparciu o autorski projekt możemy wykonać prawie każdy element architektury ogrodowej.

Opis

Wysokość
80 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
50 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
32,8 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także