Palenisko ogrodowe corten 120-120-28

Palenisko ze stali corten to naprawdę coś wyjątkowego! Występują w wielu typach i rozmiarach. Ale to ze stali corten jest szczególnie cennym atutem Twojego ogrodu! Sygnaturą charakterystyczną stali corten jest z jednej strony pomarańczowo-brązowy kolor rdzy, z drugiej zaś długa żywotność. Im częściej używasz zewnętrznego komina, tym piękniejszy staje się. Wiele palenisk ogrodowych, grzejników tarasowych i kominków zewnętrznych wykonanych jest ze stali corten. Ale paleniska, misy na ognisko i inne przedmioty ogrodowe z cortenu są szczególnie praktyczne i interesujące z uwagi na zardzewiały zmieniający się w czasie kolor. Zapewnia fenomenalny widok, zwłaszcza podczas spalania drewna opałowego. Chroni ogród przed plamami po zwykłym ognisku. Masz ochotę patrzeć na płonące szczapy drewna?

3 145,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Wreszcie architekci, rzeźbiarze, projektanci, dekoratorzy i inżynierowie mają do dyspozycji materiał, którego kolor zmienia się w trakcie procesu utleniania. Warunki świetlne i atmosferyczne decydują również o wyglądzie materiału, co nadaje mu cechy, które trudno osiągnąć przy użyciu innych materiałów.

Palenisko jest produkowane w całości w Polsce, z blachy stalowej corten. Najnowsza technologia gwarantuje jakość, a urządzenie nowej generacji i cięcie laserowe z użyciem wysoce precyzyjnego narzędzia dokładność. Z paleniskiem ze stali corten lub kominkiem tarasowym nie tylko dodasz do swojego ogrodu wyjątkowy przedmiot, ale także możesz mieć pewność, że będzie służył przez lata.

Stal corten to rodzaj stali zawierającej miedź, jest również znana jako stal odporna na warunki atmosferyczne. Charakterystyczną cechą stali corten jest z jednej strony pomarańczowo-brązowy kolor rdzy, z drugiej zaś długa żywotność.

Żywotność jest tak długa, ponieważ pierwsza warstwa korozji zapobiega dalszemu rdzewieniu, dzięki czemu zabezpieczenie antykorozyjne jest zbędne. Im częściej używasz zewnętrznego paleniska, tym staje się piękniejsze. Inną ważną cechą stali corten jest to, że misa ogniowa nie rdzewieje i może pozostawać na zewnątrz przez cały rok. Ciesz się niepowtarzalną atmosferą ogniska pod rozgwieżdżonym niebem z paleniskiem Zone Pots.

Opis

Wysokość
28 cm
Szerokość
120 cm
Głębokość
120 cm
Materiał
Corten - 3 mm
Waga
90 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie