Obrzeża trawnikowe i bordery ogrodowe ze stali corten

In: Panele i ekrany z blachy corten On: Komentarz: 0

Cudowne jak z bajki, kolorowe, żywe ogrody to rzecz piękna, ale czy są jakieś sztuczki w branży, o których niewiele osób wie? Obrzeża ogrodowe to jedna z tajemnic

Tajni specjaliści ds. krajobrazu przestrzeni ogrodowej

Obrzeża i krawędzie ogrodowe to jeden ze skrótów, z których korzystają architekci krajobrazu i majsterkowicze, aby osiągnąć oszałamiającą estetykę i doskonałą organizację. Wyzwanie polega na tym, że jest tak wiele rozwiązań do wyboru, że trudno określić, od czego zacząć. Przeglądanie naszej galerii lub wskakiwanie na naszą stronę internetową zawsze pomoże, Przedstawiamy kilka ekscytujących sposobów na wykonanie własnych eleganckich projektów przy użyciu prostych ramek ogrodowych i technik krawędziowania.

Obrzeża krajobrazowe to ważna, ale często pomijana część projektowania krajobrazu, która może z łatwością poprawić atrakcyjność nieruchomości. Funkcjonują po prostu jako separator dwóch różnych obszarów, obrzeża ogrodowe są uważane za tajemnicę projektową profesjonalnych architektów krajobrazu. Obrzeże trawnika utrzymuje rośliny i materiały ogrodowe w miejscu. Oddziela również trawę i ścieżki, aby nadać przejrzysty i uporządkowany wygląd, który sprawia, że zardzewiałe krawędzie borderów wykonane z cortenu są wizualnie atrakcyjne.

obrzeza-ogrodowe-w-ogrodzie-z-cortenu

O zardzewiałych obrzeżach z blachy corten

Zardzewiałe obrzeża ogrodowe mogą być wykonane ze stali walcowanej na zimno lub stali corten. Stal używana do naszych obrzeży i słupków do trawników jest wykonana z mocnej, trwałej i wytrzymałej stali Corten / A606-4. Stal Corten ma znacznie dłuższą żywotność niż surowa stal walcowana na zimno. Zachowa swój kształt i nie ugnie się pod naciskiem. Piękne rustykalne wykończenie cortenu pozwoli mu płynnie wtopić się w wiele różnych stylów krajobrazu.

Te rustykalne i trwałe elementy krawędziowe ze stali corten nadają ogrodowi nowoczesnego charakteru. Trzymają kwietniki w ryzach lub tworzą podniesione ogrody ziołowe i warzywne o różnych długościach i rozmiarach. Dzięki ukłonowi w stronę industrialnego i stylowego sposobu tworzenia łatwych w utrzymaniu kwietników jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z trwałości i wyglądu zwietrzałych obrzeży ze stali corten.

Z reguły obrzeża i kołki nie są wstępnie zardzewiałe, stal naturalnie zardzewieje po wystawieniu na działanie warunków atmosferycznych. Na zamówienie dostępna jest również produkcja elementów niestandardowych.

skarpa-zabudowana-obrzezami-z-cortenu
bordery-corten-w-ogrodzie-warzywnym

Obrzeża i stopnie ogrodowe ze stali corten

Oprócz tego, że jest niesamowicie mocna i trwała to jeszcze nie wymaga konserwacji. Jest niezwykle popularny ze względu na ciepłe, bogate, rdzawe wykończenie; coś, co zwykle nie jest kojarzone z metalem. Ten przewodnik zapewni Ci całą niezbędną wiedzę wymaganą do posiadania obrzeży i stopni ze stali corten.

Kiedy po raz pierwszy otrzymasz obrzeże lub stopnie ze stali corten, będą one znajdować się w dowolnym momencie procesu starzenia; Pod wpływem żywiołów stal corten tworzy ochronną warstwę rdzy, która działa jak tarcza dla niebieskiej stali wewnątrz i zapobiega dalszej korozji. Jest to część procesu wietrzenia stali, który podzieliliśmy na kilka szczegółowych etapów, aby pomóc Ci zrozumieć, w jakim procesie wietrzenia znajduje się stal corten i czego możesz się spodziewać.

obrzeza-bordery-okragle-w-ogrodzie-corten
obrzeza-ogrodowe-z-cortenu-warzywnik

Kształtowanie krajobrazu z zastosowaniem obrzeży ogrodowych

Zaprojektowane specjalnie z myślą o łatwej instalacji, nasz innowacyjny projekt oznacza, że nie złamiesz pleców i nie zerwiesz rąk, aby uzyskać profesjonalne, nieskazitelne wykończenie ogrodu. Nasze obrzeża mogą być całkowicie elastyczne, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu są niewiarygodnie łatwe w obróbce. Żaden inny metalowy produkt do obrzeży ogrodowych nie wygina się tak równomiernie, dając doskonały rezultat za każdym razem przy tak niewielkim wysiłku. Korzystając z naszych rozwiązań możesz przygotować doskonały ogród, ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Produkty Zone Pots są dostępne w całej Polsce u dystrybutorów lub na naszej stronie internetowej.

Chcesz zobaczyć, jakie możliwości dają nasze produkty to pozostać w kontakcie, aby uzyskać porady, poznać triki i zalecenia dotyczące kształtowania krajobrazu? Śledź nas na instagramie, aby dowiedzieć się więcej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozmiarów poproś o wycenę obrzeży z cortenu, odwiedź witrynę online, lub napisz do nas na adres: info@corteny.pl

Uwagi

Zostaw swój komentarz