Bardzo duże donice ogrodowe, które pokochasz!

In: Donice do ogrodu i na taras On: Komentarz: 0

Jeśli chcesz odmienić przestrzeń ogrodową i podkreślić piękno swoich roślin, wystarczą duże donice ogrodowe! Nasze bardzo duże donice ogrodowe są wysokiej jakości i niezwykle wszechstronne, dzięki czemu można wprowadzać rośliny, krzewy i drzewa do różnych środowisk.

Donice ogrodowe doskonale sprawdzają się w miejscach nienadających się do nasadzeń, takich jak betonowe tarasy, balkony czy podjazdy. Duże donice ogrodowe świetnie sprawdzają się również w małych przestrzeniach zewnętrznych.

Duże donice do drzew

Drzewa stanowią niesamowity punkt centralny ogrodu, dlatego są popularnym wyborem do ogrodnictwa w pojemnikach. Dzięki szerokiej gamie typów i rozmiarów do wyboru, drzewa można sadzić w lekkich pojemnikach lub dużych, trwałych donicach przez cały rok. Bardzo duża donica do drzew to łatwy sposób na zwiększenie wysokości wystawy zewnętrznej i wprowadzenie tekstury i koloru do nieużywanych przestrzeni. Popularnymi wyborami są klon japoński, drzewa iglaste i drzewa owocowe. Pracujemy z wieloma innowacyjnymi materiałami, które oferują różny wygląd, dzięki czemu nasi klienci mogą znaleźć idealny pojemnik do uprawy zdrowej rośliny. Dowiedz się więcej o naszych nowoczesnych materiałach i uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś.

Asortyment donic z cortenu

Cubi XXL to wspaniały dodatek do naszej oferty donic cortenowych i są jednymi z największych w naszej kolekcji. Kwadratowy kształt jest idealny dla większych roślin i drzew i zapewnia nowoczesny wygląd. Podobnie jak inne donice z cortenu z kolekcji, donic XXL są wykonane ręcznie ze stali corten wzmocnionej kształtownikami usztywniającymi, dzięki czemu są stosunkowo ciężkie, stabilne, a jednocześnie bardzo trwałe. Dostępne są również donice w kształcie koryt, a także opcja dodania nóżek do sadzarek dla środowisk zewnętrznych.

Komercyjne kontenery XXL

Bardzo duże donice ogrodowe zewnętrzne są szeroko stosowane w projektach komercyjnych w całej Polsce. Nasza wysokiej jakości i bardzo wszechstronna oferta idealnie nadaje się do dużych projektów kształtowania krajobrazu, ponieważ można je dostosować w taki sposób, aby stworzyć atrakcyjne i funkcjonalne środowisko do sadzenia. Nasi eksperci mogą służyć radą i bogatym doświadczeniem, aby pomóc Ci spełnić wymagania projektu, niezależnie od tego, czy jest to projekt dla Ciebie, czy dla Twojego klienta. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej pracy komercyjnej, zajrzyj na stronę naszych projektów lub zadzwoń pod numer 697 919 703.

Kup duże i bardzo duże donice ogrodowe już dziś!

Przejrzyj nasz sklep w poszukiwaniu naszych najlepiej sprzedających się produktów, którymi są donice ze stali corten lub uzyskaj bezpłatną wycenę bardzo dużych donic ogrodowych, dokładnie w takim rozmiarze jakiego potrzebujesz. Nasz wybór współczesnych materiałów obejmuje również kompozyty, aluminium, stal corten, włókno szklane i stal nierdzewną. Zapytaj o cenę już dziś!

Uwagi

Zostaw swój komentarz