Wewnętrzne i zewnętrzne paleniska – biokominki z cortenu

corten

Posiadanie kominka od lat było przywilejem dla tych, którzy mieszkali w domu jednorodzinnym lub przynajmniej w kamienicy i mogli sobie pozwolić na miejsce na przechowywanie kłód drewna. Na szczęście, gdy technologia się zmienia, nie stanowi to problemu, jeśli nie mieszkasz w takim obszarze. Jako właściciel mieszkania możesz spokojnie cieszyć się biokominkiem bez najmniejszych kłopotów

Na tej stronie znajdziesz naszą gamę ekscytujących palenisk, które doskonale nadają się do stworzenia przytulnej i ciepłej atmosfery na tarasie w ogrodzie i domu.

Nasze kominki wykorzystują wiele różnych rodzajów „paliwa”, dlatego zobaczycie kominki spalające drewno, gaz lub bioetanol.

Wewnątrz NIE WOLNO używać kominków spalających gaz lub drewno. Może to być szkodliwe dla zdrowia, a w ciężkich przypadkach śmiertelne.

Z kolei kominki spalające bioetanol można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

biokominek

Biokominek podłogowy o nowoczesnym designie ze szkła z blatem cortenowym

Piękny biokominek z ręcznie wykańczanej stali Corten  i hartowanego szkła stanowi innowacyjne i zaawansowane technicznie rozwiązanie estetyczne, które można dostosować do wyposażenia domu i ogrodu. W rzeczywistości można go zintegrować z dowolnym kontekstem środowiskowym, czyniąc go bardziej emocjonalnym i przyjaznym, tworząc atmosferę relaksu i dobrego samopoczucia, która jest idealna na każdą okoliczność.

Elegancki i uwodzicielski wewnętrzny biokominek to intrygująca gra objętości i przezroczystości, które można umieścić na środku pomieszczenia bez obciążania otoczenia, dzięki estetycznej lekkości szkła.

Jego szczególny i sugestywny projekt składa się w rzeczywistości z przezroczystej prostokątnej szklanej przestrzeni, która zawiera płomień, tworząc rodzaj ciągłości z otaczającym środowiskiem i stając się bohaterem dzięki małej podstawie, która podkreśla ciepło ognia, po całkowity relaks i bezpieczeństwo.

 
palenisko
biokominek

Dlaczego warto wybrać kominek na bioetanol?

  • nie wymaga czopucha: największą zaletą biokominków jest niewątpliwie ich montaż, gdyż nie wymaga specjalnych prac murarskich i pozwoleń. Wystarczy przestrzegać instrukcji użytkowania i instalacji opisanych w instrukcjach dołączonych do produktów.
  • nie wytwarza dymu i oparów: naturalne pochodzenie bioetanolu powoduje spalanie bez oparów i zawierające tylko dwutlenek węgla, parę wodną i ciepło.
  • ekologiczne: ponieważ zasilane jest bioetanolem, źródłem czystej energii. Z tego powodu zdecydowanie zaleca się stosowanie bioetanolu wysokiej jakości, czyli takiego, który jest oznaczony jako zdenaturowany co najmniej 96 °.
  • nie wymaga szczególnej konserwacji: specyficzna konserwacja nie jest konieczna, wystarczy zwrócić uwagę na użycie wysokiej jakości bioetanolu w odpowiedniej ilości oraz zadbać o czystość i żywotność powierzchni spalania.
biokominek
okragle

Najłatwiejsza instalacja etanolowego kominka do Twojego mieszkania.

W Zone Pots od lat rozwijamy i udoskonalamy kominki etanolowe, które można znaleźć na całym świecie w wielu prestiżowych budynkach, hotelach i rezydencjach prywatnych. Zaprojektowane przez nas biokominki są łatwe w montażu, w zasadzie wystarczy je podłączyć do źródła energii elektrycznej i to wszystko, by cieszyć się kominkiem. Technologia Plug and Play w naszych produktach pozwala użytkownikowi na korzystanie z kominka niemal natychmiast po jego dostarczeniu!

ekologiczne
biokominek

Mieszkanie z biokominkiem? Poczuj swobodę aranżacji.

Jako właściciel mieszkania możesz nie być w stanie cieszyć się własnym ogrodem i musisz dzielić powierzchnie wspólne z innymi lokatorami, ale teraz możesz mieć kominek bez konieczności czyszczenia popiołu lub wymiany kłód drewna. Oferujemy gotowe do użytku kominki etanolowe z technologią plug and play, które można ustawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu: w salonie lub sypialni. Jeśli chcesz, możesz również przenieść go z pokoju do pokoju. Jedną z możliwości są kominki wolnostojące z naszej kolekcji. W naszej ofercie posiadamy również wkłady biokominkowe, które można ustawić jako samodzielne meble bez kontaktu ze ścianą. Jeśli masz projekt – my mamy technologię.

biokominek
salon

Prawdziwy ogień bez kłopotów w utrzymaniu.

 Kominki na etanol są łatwe w utrzymaniu. Podczas procesu spalania nie wydziela się dym, popiół, sadza ani zapach. Pochodne spalania to: ciepło, para wodna i dwutlenek węgla w stężeniu zbliżonym do zawartego w wydychanym powietrzu. Nie ma również potrzeby stosowania dodatkowego źródła wentylacji, paliwo polecane przez nas powinno składać się wyłącznie z substancji biologicznych, dzięki czemu ma neutralny wpływ na środowisko naturalne. Biokominki nie wymagają corocznych przeglądów ani konserwacji przez osoby trzecie, co oznacza, że ​​możesz po prostu usiąść, zrelaksować się i cieszyć się prawdziwym ogniem!