Sadzawka ogrodowa corten 200x100x50

Sadzawka wciąga, stanowi centralny punkt w naszych ogrodach, nadając nastrój przestrzeni zewnętrznej. Włącz wodę do swojego ogrodu, niezależnie od tego, czy będzie to kąpiel dla ptaków, żywy strumyk, staw ze zwierzętami czy bulgocząca fontanna, a ożywisz swój ogród. Stawy ogrodowe ze stali Corten to elegancki, przyciągający wzrok dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej. Ciepły, rdzawy kolor wprowadzi industrialny motyw, tworząc oszałamiającą ozdobę Twojego ogrodu. Stawy są dostępne w kilku rozmiarach, a na życzenie dostępne są inne projekty na zamówienie. Sadzawki Corten to idealna dekoracja zarówno do nowoczesnych przestrzeni komercyjnych, jak i prywatnych ogrodów. Ilość dostępnych rozmiarów pozwala na dostosowanie go do istniejących aranżacji, a także indywidualnych potrzeb i wymagań.

4 495,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Produkt wykonany jest z nowoczesnej stali Corten o grubości 3mm i może być stosowany jako zbiornik wolnostojący lub w połączeniu ze ścianami wodnymi tworząc harmonijną i ciekawą kompozycję.

Zaczynając jako niebieska stal, gdy tylko stal Corten zostanie wystawiona na działanie żywiołów, naturalnie ulegnie starzeniu i rozwinie bogate, przyciągające wzrok wykończenie. Ta naturalna, trwała powłoka rdzy zapewnia ochronę przed dalszą korozją. Podczas procesu wietrzenia stal Corten wytwarza spływający węgiel, który może plamić sąsiednie materiały, takie jak kamień lub beton. Aby zmniejszyć to możliwe zabrudzenie, wszystkie produkty mają małe nóżki, które podnoszą sadzarkę i zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi z materiałem podłogi. Po początkowym okresie reaktywności stal Corten utwardzi się i samouszczelni, przy niewielkim lub zerowym wypływie węgla.

Proces starzenia się stali Corten jest integralną częścią tego produktu i jako taki nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody wyrządzone otaczającym materiałom w wyniku wypływu węgla z produktów ze stali Corten. Upewnij się, że nie umieszczasz produktu na żadnej powierzchni, która może zostać uszkodzona podczas procesu starzenia.

Obecnie większość z tych produktów jest wykonywana na zamówienie z czasem realizacji 8+ tygodni ze względu na działanie Covid-19. W celu uzyskania dalszych porad dotyczących czasu realizacji prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia. Po złożeniu zamówienia wiadomość e-mail z potwierdzeniem zostanie wysłana do ostatecznego zatwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji.

Opis

Wysokość
50 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
200 cm
Materiał
Corten - 3 mm
Waga
140 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także