O nas

sklep strefy donic
Witamy na naszej stronie internetowej - Corteny.pl
Mamy wszystko, czego potrzebujesz

Zone Pots narodził się dekadę temu, zainspirowany kształtami i rygorem historycznych polskich ogrodów. Modułowy system donic i wyposażenia ogrodowego ze stali corten do odtwarzania eleganckich, współczesnych lub tradycyjnych architektur zewnętrznych, które można zainstalować w dowolnym miejscu, to nasze motto, nasz cel.

Darmowa Dostawa

Przy zamówieniu powyżej 5000 zł

60 Dni Zwrotu

Jeśli towary mają wady

Zabezpieczone Płatności

Akceptujemy znane karty kredytowe

24/7 Wsparcie

Dedykowane Wsparcie

Jak działamy
Od szkicu do wprowadzenia w życie

10 lat historii i opracowane rozwiązania dla przestrzeni indywidualnych oraz obiektów zbiorowych i komercyjnych z umiejętnościami technologicznymi i projektowymi, które pozwalają zaoferować produkty szyte na miarę.

Kreatywność, która dociera do Twojego domu. Oprócz donic ogrodowych, Zone Pots oferuje również akcesoria i dodatki do wnętrz mieszkalnych i zewnętrznego otoczenia, dając możliwość tworzenia wyszukanej harmonii pomiędzy wnętrzem i na zewnątrz.

W przeciwieństwie do większości dużych sprzedawców internetowych posiadaliśmy, widzieliśmy osobiście lub używaliśmy prawie każdego oferowanego przez nas produktu. Daje nam to lepszą kontrolę nad jakością i pozwala nam dostarczać przedmioty wykonane tylko z najlepszych materiałów i najbardziej wszechstronne w dostosowywaniu.

Mamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży. Wiemy, że każdy projekt składa się z szeregu istotnych elementów i rozumiemy, jak zapewnić, aby nasza część spełniała dokładne oczekiwania naszych klientów.

Kiedy nasi klienci mają projekt w toku, chcą wiedzieć, że zakończy się on sukcesem. Dlatego dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, które dokładnie spełniają ich potrzeby, w całości, w ramach budżetu i na czas.

Oferujemy produkty i rozwiązania, które są trwałe i chcemy, aby nasi klienci byli dumni z tego, jak wyglądają ich projekty – zarówno dziś, jak i za dziesięć lat. Dlatego z dumą wspieramy naszą pracę dzięki Gwarancji dobrego wykonania, aby nasi klienci mogli czuć się pewnie, ufając nam, że dotrzymamy naszych obietnic.

Nasze motto to: Obsługa klienta i  wsparcie, które oferujemy swoim klientom – zarówno przed, jak i po zakupie i korzystaniu z naszych produktów lub usług, które pomogą w łatwym i przyjemnym doświadczeniu z nami.  

piękne donice
Cart 0 items0