Kominki zewnętrzne ogrodowe z cortenu

kominek

Ogień stanowi wspaniały punkt centralny każdego ogrodu. Podczas gdy specjalnie zbudowany kominek lub palenisko zewnętrzne zapewnia najlepsze ogrzewanie na zewnątrz, kupowanie gotowych do użycia jest świetną alternatywą.

Idealny dodatek do każdego ogrodu i pomoc w utrzymaniu ciepła po zachodzie słońca. Dzięki unikalnej konstrukcji kominek zewnętrzny to nie tylko praktyczny dodatek do ogrodu, ale także oszałamiająca funkcja dzięki unikalnemu wykończeniu.

Udoskonal swoją przestrzeń na zewnątrz dzięki naszym pomysłom

Odkrywamy tutaj wszystkie opcje, więc możesz stworzyć funkcję, która pozwoli Ci cieszyć się przestrzenią na świeżym powietrzu, w deszczu, słońcu, a nawet śniegu.

Podstawowy kosz lub ruszt opalany drewnem wymaga niewielkiej konfiguracji i znajduje się w otwartym koszu, dzięki czemu powietrze krąży swobodnie, a ogień pali się wydajniej. To często najtańsza droga do kominka ogrodowego.

corten

Wolnostojące kominki na drewno są wyposażone w kanał, który kieruje dym w górę i z dala od gości, a ciepło promieniuje w wielu kierunkach.  Proponowany styl nowoczesny różni się od wzorów metalowych lub żeliwnych po gliniane w stylu meksykańskim.

Stal nierdzewna jest łatwa do czyszczenia, odporna na deszcz i rdzę, ale może być droga. Stal jest tańsza, ale bardziej podatna na rdzewienie, chyba że jest malowana proszkowo. Dobrym rozwiązaniem jest stal Corten – inaczej zwana stalą cortenową, z czasem tworzy stabilny, zardzewiały pomarańczowy wygląd i pięknie prezentuje się w zestawieniu ze ścianą w kolorze ciemnoszarym lub granatowym.

duzy
trapezowy

Większość palenisk spala paliwo stałe – drewno o niższej zawartości wilgoci, takie jak kłody suszone lub brykiety drzewne, wydziela mniej dymu. Węgiel drzewny zapewnia dłuższy czas spalania, więc jest opłacalny.

Przydatne akcesoria obejmują siatkę, która zapobiega unoszeniu się żaru, stalowy ruszt zapewniający lepszy przepływ powietrza oraz grille lub płyty grzejne do gotowania.

Kominek imponuje swoim wyglądem na pierwszy rzut oka. Inspiracją dla jego wyglądu były nasze przemyślane rozwiązania i pomysły. Jego oryginalny design podkreśla zardzewiałe wykończenie. Ten kominek stworzy niesamowitą atmosferę w każdej przestrzeni zewnętrznej, zarówno prywatnej, jak i komercyjnej. Idealnie sprawdzi się jako urokliwa ozdoba tarasu, patio i ogrodu.

stożkowy
prostokątny

Kominki ogrodowe na świeżym powietrzu

Nasza nowa seria zewnętrznych kominków została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlać jakość, jaką cieszą się obecnie przestrzenie zewnętrzne. Niezależnie od tego, czy jest to przyjemny letni wieczór, w którym wymagane jest dodatkowe światło i atmosfera, czy chłodniejszy jesienny wieczór, w którym ważniejsze jest ciepło, to ognisko w kominku będzie idealne.

Różne opcje projektowania i pomysły, które zmieszczą się na wybranym tarasie, naprawdę sprawiają, że te zewnętrzne ogniska są wyjątkowe. Oferujemy nawet usługę projektowania na zamówienie, jeśli jej potrzebujesz, więc dlaczego nie zadzwonić do jednego z naszych zespołów, aby omówić możliwości! Lub po prostu skorzystaj z naszego kontaktu online, aby jeden z naszych konsultantów oddzwonił?