Narożna donica corten 40-90

Uzupełnieniem oferty donic niskich jest donica narożna z cortenu. Donica przeznaczona do ustawienia w narożniku budynku, można zagospodarować z jej pomocą narożnik balkonu, tarasu, patio a nawet biura.Wykonana z blachy 2 mm wpisana w kwadrat o wymiarach zewnętrznych 90×90 cm i wysokości 40 cm posłuży do uprawy np. sekulentów a nawet warzyw. Wykorzystaj każdą przestrzeń, wykorzystując ściany i ogrodzenia. Uprawiaj pnącza, który szybko rosną, aby ukryć granice. Materiał z którego zbudowano donicę to stal corten, spawana bezszwowo, atrakcyjna powierzchnia o wyjątkowym wyglądzie. Odporna na warunki atmosferyczne i łatwa w pielęgnacji, trwała i wytrzymała. Rośliny doniczkowe mają zdolność przekształcania każdej przestrzeni – wewnątrz lub na zewnątrz – a im są większe, tym więcej uwagi wymagają.

2 150,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Jeśli chcesz zrobić wrażenie przy wejściu do domu, wypełnić pusty kącik w pomieszczeniu lub ożywić przestrzeń na zewnątrz, warto zainwestować w narożną donicę z cortenu w połączeniu z oszałamiającą, bujną zieloną roślinnością.

Wybierając idealną doniczkę dla swojej rośliny, pracuj zgodnie z proporcjami swojej rośliny, ale wybierz kilka, które działają wizualnie bardziej niż cokolwiek innego. Zastanów się, jaki nastrój chcesz osiągnąć i gdzie powinna znajdować się doniczka w pomieszczeniu, aby zapewnić optymalne warunki dla rośliny. Można powiedzieć, że nie ma żadnych zasad, testuj różne egzemplarze, wybierz tą która w Twoim odczuciu jest wyjątkowa. To zależy strukturalnie od wyglądu rośliny – baw się różnymi kombinacjami, aż znajdziesz odpowiednie dopasowanie.

Możesz też zadzwonić do nas pod numer 697 919 703 lub wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Chętnie służymy radą i odpowiadamy na wszelkie pytania.

Donicę wykonano z blachy corten, który jest stalą niskostopową, której skład chemiczny został przebadany pod kątem szczególnie odporności na korozję i rozciąganie, stąd jej nazwa cor-ten.

Główną cechą charakterystyczną tej stali jest ochrona przed korozją elektrochemiczną, poprzez tworzenie zwartej pasywującej patyny na powierzchni, składającej się z tlenków jej pierwiastków stopowych, w skrócie rdzy, którą widzimy nie tylko jako aspekt architektoniczny, ale raczej celowo zamierzony aspekt funkcjonalny, taki jak zapobieganie postępującemu rozprzestrzenianiu się korozji. Ten film zmienia się w odcieniach w czasie, zwykle ma brązowy kolor, ale zależy to również w dużej mierze od jego obszaru ekspozycji.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
90 cm
Głębokość
90 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
40 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także