Donica niska corten low 40-60-150

Donica niska to wąska donica ogrodowa przeznaczona do ustawienia pod ścianą budynku. Została wykonana ze stali corten o grubości 2 mm. W dnie donicy zostały wykonane otwory odpływowe, może być uzbrojona w małe nóżki. Design donic corten niejednokrotnie został doceniony przez szerokie grono architektów i projektantów. Donice wykonane ze stali corten są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Z dobrym skutkiem mogą być stosowane, jako donice ogrodowe na balkon czy taras. Idealne, po odpowiednim przygotowaniu do pomieszczeń biurowych. Znakomicie sprawdza się, jako uzupełnienie stylu industrialnego, rustykalnego, modernistycznego oraz wielu innych. Obejmują zwodniczo proste, estetyczne projekty, które minimalizują wpływ na środowisko dzięki ponadczasowemu wzornictwu

1 968,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Zwiększ ilość zieleni w swoim ogrodzie dzięki niestandardowym metalowym doniczkom z cortenu. Rzeźbiarskie i ozdobne donice nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, publicznych i mieszkalnych.

Wielkoformatowe metalowe donice cylindryczne będą wspierać małe krzewy z dużym baldachimem. Prostokątne donice corten o niestandardowych rozmiarach odpowiednie będą do aranżacji ogrodu miejskiego lub ogrodu warzywnego zapewniając zieleń na dziedzińcu, balkonie i dachu.

Nasz zespół kreatywnie produkuje zgodnie ze specyfikacją, mierzy i konstruuje na miejscu, aby osiągnąć pomyślny wynik dla konkretnych prac inwestorskich.

Elegancka prostokątna donica low o podstawie prostokąta. Stwórz nowoczesną przestrzeń z pomocą tej niskiej donicy corten, w której proste linie i solidne wykończenie w kolorze odcieni brązu są gorącym trendem w nowoczesnych projektach krajobrazu.

Ręcznie wykonana donica z zaokrągloną krawędzią wewnętrzną, odpowiednia do obsadzenia niską roślinnością, idealna do posadzenia sekulentów.

Niezależnie od tego, czy masz podwórko pełne kwiatów, czy tylko miejską werandę z kilkoma roślinami doniczkowymi, ta piękna, rustykalna donica corten pięknie zaakcentuje Twoją przestrzeń. Metalowe wykończenie w kolorze rustykalnej rdzy sprawia, że ​​ta prostokątna donica jest dziełem sztuki, a także funkcjonalnym dodatkiem ogrodowym. Trwały i rustykalny styl, bezpieczna na zewnątrz i odporna na warunki atmosferyczne.

Charakterystyczna „kieszeń” do sadzenia. Wbudowane otwory drenażowe Gotowa do postawienia w dowolnym miejscu. Dokładne wymiary i szczegółowe dane poniżej w zakładce dodatkowe informacje.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
150 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
45 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także