Donica niska low corten 40-60-120

Corten nadaje ogrodowi naturalny i ciepły charakter. Wybraliśmy esencjonalne produkty polecane na zewnątrz. Donice corten to najwyższej jakości produkt, którego naturalny kolor to ciemny, pomarańczowobrązowy. Wysoka jakość zapewnia wyjątkową odporność na trudne warunki atmosferyczne i długą żywotność. COR-TEN to wysokiej jakości stal. Ma żółty karmelowy kolor w początkowym okresie wietrzenia, który z biegiem lat zmienia się w odcienie bursztynu. Jest gęsty i odporny na trudne warunki pogodowe, wymaga minimalnej w zasadzie żadnej konserwacji, a jego żywotność wynosi nawet 40 lat. Pod wpływem słońca i deszczu przybiera różne odcienie brązu.Nawet jeśli nasze donice są odporne na nasz klimat, rośliny w nich trzymane mogą nie być. Montujmy panele ze styroduru, aby zaizolować nasze donice.

1 814,00 zł
Brutto
Produkt dostępny na zamówienie

panele-ozdobne-ogrodowe-corten
oczko-wodne-z-wylewka-corten

Nasze donice corten są wyjątkowo trwałe i zapewnią oszałamiający wygląd Twojej prezentacji ogrodowej. Wykonane z wytrzymałego stopu stali. Każda donica corten będzie naturalnie starzała się na zewnątrz i wytworzy ochronną warstwę rdzy. To naturalne wietrzenie zajmie około 4-5 miesięcy, a stal corten zmieni się w piękny odcień pomarańczowego brązu. Zapewnia to długotrwałą ochronę przed korozją w przypadku umieszczenia na zewnątrz. Donice jest doskonałym wyborem dla pomieszczeń handlowych, okrągłe konstrukcje są odpowiednie dla roślin doniczkowych w ogrodzie. Zapoznaj się z różnymi opcjami powyżej i wybierz swój rozmiar lub przejrzyj nasze inne doniczki metalowe corten z naszej współczesnej oferty.

Każda zardzewiała metalowa donica jest wykonana zgodnie z najwyższymi standardami i jest wyposażona w nóżki o wysokości 15 mm do podnoszenia kontenera z ziemi. Nasze nowoczesne donice ogrodowe są popularne ze względu na swoją niezawodność i naturalny wygląd, a szczególnie preferowane są do zewnętrznych przestrzeni publicznych. Z łatwością uzupełniają całą gamę roślin, kwiatów i drzew, a my możemy dostosować produkt do Twoich wymagań. Po prostu daj nam znać, czego potrzebujesz, a my damy Ci znać, co możemy zrobić. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych donic stalowych lub zapytać o niestandardowe rozmiary lub ilości. Skontaktuj się z naszym zespołem. Zadzwoń do nas pod numer 697 919 703 lub wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Chętnie służymy radą i odpowiadamy na wszelkie pytania.

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
120 cm
Materiał
Corten – 2 mm
Waga
34 kg
Kolor
Naturalny, częściowo zwietrzały
Drenaż
W standardzie z otworami drenażowymi i małymi nóżkami
Pielęgnacja
Podczas tworzenia się warstwy rdzy należy chronić podłoże przed spływem rdzy
Przydatność
Wszystkie środowiska, w tym sfera publiczna
Wykończenie
Brak widocznego spawu na zewnątrz, rogi wygięte i zaokrąglone
Wzmocnienie
Większe donice i pozostałe wyroby są wewnętrznie usztywnione
Gwarancja
5 lat gwarancji na wady materiału
Na zamówienie
Możemy dostosować się do Twoich wymagań i wykonać produkt na zamówienie

Zobacz także