Przywitaj lato z grillem ze stali corten

In: Nowoczesne paleniska ogrodowe On: Komentarz: 0

Chcesz zorganizować idealne spotkanie rodzinne? Ponieważ lato niesie ze sobą obietnicę bezchmurnego nieba i cieplejszej pogody, teraz naprawdę jest czas, aby zacząć robić plany. Twój ogród już zaczyna kwitnąć, więc teraz potrzebujesz pretekstu do zorganizowania przyjęcia.

Grill ze stali corten nie ma sobie równych

Niezwykle odporny na warunki atmosferyczne i nieskończenie stylowy grill ze stali corten to niezbędne urządzenie do gotowania w każdym domu. Jego charakterystyczny czerwono-brązowy odcień pogłębia się z czasem, dzięki czemu staje się gwiazdą każdego spotkania w ogrodzie.

Piękne i dekoracyjne - w przeciwieństwie do zwykłych czarnych grilli, ten wyjątkowy model wcale nie jest nudny. Ma piękny, ponadczasowy design, który dobrze pasuje do każdego stylu i motywu na zewnątrz. Zorganizowanie przyjęcia wymaga wyrazistego elementu, a nie ma nic lepszego niż grill ze stali corten.

grill-corten-w-ogrodzie

Mocne i trwałe - po zwietrzeniu – co powinno zająć około 4-5 miesięcy – rdza stali Corten tworzy barierę ochronną przed przyszłą korozją. Dzięki temu grill jest łatwy w utrzymaniu, ponieważ jest odporny na warunki atmosferyczne i nie wymaga malowania. Taka unikalna cecha jest lepsza zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela, ponieważ nie będziesz musiał martwić się o wymianę sprzętu do gotowania na zewnątrz co kilka lat.

Jedzenie na każdy gust - spełnienie wszystkich preferencji i wymagań dietetycznych to nie lada przedsięwzięcie. Rdzawa stal corten eliminuje stres związany z tym zadaniem, umożliwiając jednoczesne gotowanie różnych potraw. Należy zachować szczególną ostrożność w pobliżu wewnętrznej krawędzi płyty do pieczenia, ponieważ może ona osiągnąć temperaturę 275 – 300°C. Poręcznie, górny pierścień 10 mm ze stali węglowej służy również jako plancha / teppanyaki. Łatwy w użyciu - po kilku użyciach grill z cortenu naprawdę się sprawdza. „Wypalony” olej sprawi, że płyta do pieczenia będzie jeszcze bardziej efektywna, a jednocześnie zapewni ochronę przed korozją, gdy nie jest używana. Dostarczany jest przycisk powietrza do regulacji temperatury, z czterema dostępnymi podstawami, aby zapewnić stabilność.

Więcej przydatnych wskazówek dotyczących grillowania

grill-corten-palenisko-ogrodowe

Szeroki wybór jedzenia. Jak wspomniano powyżej, ludzie mają różne gusta i niektórzy, jak wegetarianie czy weganie, nie będą mogli jeść mięsa ani produktów mlecznych. Uszczęśliw wszystkich, wystawiając mieszankę różnych gorących i zimnych potraw. Uważaj, aby nie używać tych samych narzędzi kuchennych do dań mięsnych i bezmięsnych.

Przygotowanie jest kluczowe. Przygotuj przekąski i przekąski, aby Twoi goście mogli się nimi cieszyć po przyjeździe. Pomoże to również uspokoić głodne dzieci. Możesz przyspieszyć gotowanie, marynując dzień wcześniej, co skróci czas na talerzu i da ci więcej okazji do zabawy. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wyjąć jedzenie z lodówki na około 20 minut przed planowanym gotowaniem. Bez względu na to, jak sztywno to brzmi, rozsądne jest również decydowanie, kto jest za co odpowiedzialny, jeśli hostujesz z innymi osobami.

stojacy-grill-ogrodowy-z-cortenu

Rozpocznij grillowanie wcześnie. W gotowaniu na świeżym powietrzu jest dużo teatru, ale nie chcesz przesadzać z dramatem. Poskromić wygłodniałych gości wcześnie, rozgrzewając grilla przed ich przybyciem. Wszyscy będą wtedy mogli podziwiać twoje piękno ze stali corten, delektując się pysznym jedzeniem.

Względy bezpieczeństwa. Grillowanie stwarza wiele potencjalnych zagrożeń. Jeśli chodzi o jedzenie, zainwestuj w sondę do żywności, aby sprawdzić, czy wszystko jest odpowiednio ugotowane przed podaniem. Aby skutecznie to wykorzystać, sprawdź listę optymalnych temperatur. We wszystkim innym po prostu kieruj się zdrowym rozsądkiem. Grilla nie wolno pozostawiać bez nadzoru, a dzieci nigdy nie powinny bawić się bez nadzoru. Być może utwórz „strefę przyjazną dzieciom” z zabawkami i grami, aby trzymać je jak najdalej od strefy gotowania.

Przygotuj się na lato

wypoczynek-przy-grillu-z-cortenu

Możesz kupić grille ogrodowe w naszym sklepie online. Pamiętaj, że ten fantastyczny produkt jest dostępny w różnych konfiguracjach, więc możesz wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Odkryj więcej wskazówek, jak przygotować ogród na lato, czytając jeden z naszych najnowszych artykułów. W innych sprawach wypełnij ten formularz kontaktowy, a członek naszego zespołu skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Uwagi

Zostaw swój komentarz